AGROTEC PETRONAS Syntium rally 2017


Hustopečská rally se těší stoupající popularitě jak mezi diváky, tak napříč jezdci. Je nedílnou součástí českého šampionátu, který letos nese označení Truecam MČR v rally. Stejně jako minulý rok, Hustopeče přivítají i účastníky Mistrovství Slovenska v rally včetně MSR v rally historických automobilů. Rally je nově zapsána i do mezinárodního kalendáře Mistrovství FIA zóny střední Evropa, který představuje desetidílný seriál soutěží ve střední a jihovýchodní Evropě. Na startovní soupisce nechybí zvučná jména jako Jan Kopecký, Václav Pech, Pavel Valoušek, Pontus Tidemand, Grzegorz Grzyb a další.

IMGP3653-Edit.jpg


Účast domácí posádky 

Samozřejmostí je účast domácí posádky AGROTEC racing team ve složení Martin RadaJaroslav Jugas, kterým se v letošním roce velmi daří – mají připsáno druhé místo z Valašské rally a první místo z Rallye Šumava. V tomto trendu se jim snad podaří pokračovat i na domácí půdě.

IMGP4480.jpg

Základní informace o rally

Celková délka tratě je 354,16 km a její součástí je 12 rychlostních zkoušek (150,60 km). Rychlostní zkoušky jsou rozděleny do dvou etap a v každé etapě se závodí na třech úsecích. Start rally je plánován 16. 6. 2017 v 19 hod. na Husově ulici v Hustopečích. Konec rally proběhne 17. 6. 2017 v 16:30 hod. opět na Husově ulici v Hustopečích. 

IMGP4192-Edit.jpg

Servisní prostor se bude nacházet tradičně v areálu společnosti MOSS logistics s.r.o v Hustopečích. Více informací o podniku naleznete na webu www.agrotecrally.cz. Pro aktuální informace rovněž sledujte facebookový profil Agrotec rally Hustopeče, i facebookový profil AGROTEC Group.

IMGP3760-Edit.jpg

Těšíme se na setkání s vámi a mezitím si můžete rally mezi vinohrady připomenout skrze video z roku 2016.


foto: Marek Musil foto