Den otevřených dveří AGROTEC Group 2018

16. 04. 2018


Blíží se tradiční den otevřených dveří skupiny AGROTEC v Hustopečích, který se tentokrát koná 12. května 2018 od 10:00 do 14:00. I letos se můžete těšit na den plný zábavy, hudební i adrenalinová vystoupení a v neposlední řadě na námi dodávanou techniku. Na své si přijdou příznivci zemědělské techniky New Holland, Case IH i Steyr, osobních automobilů Škoda a Kia, nákladních automobilů Iveco i stavebních strojů Case Construction.   

Příjezd a parkování

 

Svezení se zemědělskou technikou

Bez svezení traktorem si náš den otevřených dveří ani neumíme představit. Kromě toho se ale budete moci projet i v další technice dodávané skupinou AGROTEC – například v pásovém mini-rypadlu Case Construction nebo v SUV Škoda či Kia. Jezdit se bude na našem testovacím polygonu, který se nachází parkovištěm zemědělských strojů v zadní části areálu. 
 

AGROTEC New Holland den otevřených dveří svezení s traktorem

 
Speciálně pro děti budou připraveny zmenšené modely traktorů New Holland na dálkové ovládání, skákací mlátička New Holland i skákací farma Steyr. Děti i dospělí se mohou postavit výzvě v podobě 27 metrů dlouhé překážkové dráhy bootcamp. Účastnící mají za úkol překonat pevné i pohyblivé překážky, obří skluzavku nebo se proplést provazovou zdí. Pro zájemce o netradiční a provokující barevný účes bude připraven profesionální hairstyling.
 

AGROTEC podporuje sportovce

Letošní ročník dne otevřených dveří se nese ve znamení sportu. S mottem "Buď fit s Agrotecem" se tak 12. května v areálu společnosti AGROTEC v Hustopečích setkáte s pětinásobným mistrem České republiky v rally, Janem Kopeckým, nebo s Radkem Juškou, nejlepším českým skokanem do dálky. Z našich kolegů vám představíme Žanetu Jaškovou soutěžící v bikini fitness a dlouholetého trenéra v bojových uměních Bronislava Puzrlu s jeho svěřencem Vojtěchem Schubertem – mistrem České republiky a bronzovým medailistou z Mistrovství světa v karate Goju ryu

Všichni sportovci vám na pódiu Promotrucku povypráví svůj příběh, ukáží své dovednosti, ale zejména si s nimi můžete na místě vše aktivně vyzkoušet a zacvičit


Den otevřených dveří AGROTEC Radek Juška Jan Kopecký

 

Crazy Day kaskadérská show

Na dni otevřených dveří AGROTEC Group vystoupí kaskadérská skupina Crazy Day a vy se tak můžete se těšit na adrenalinovou show na motocyklech, inline bruslíchčtyřkolkách i skútrech ve spojení s naší technikou. Kaskadéři totiž budou provádět akrobatické kousky a skákat přes automobilytraktory.
 

Kapela The Apples

Dnem otevřených dveří nás bude doprovázet rocková skupina The Apples ve složení Helena Machová – bicí, Tereza Petržilková – baskytara, Simona Šteruská – sólová kytara a zpěv, Zuzana Miková – klávesy a zpěv. Kapela se v roce 2012 zúčastnila soutěže Česko Slovensko má talent, kde se probojovala do semifinále. The Apples si poslechnete při vstupu v průběhu dne otevřených dveří i při závěrečném koncertu.

The Apples Hustopeče
 

Opravte Škodu Kodiaq ve virtuální realitě

Stejně jako minulý rok, i nyní si budete moci vyzkoušet AGROTEC Virtuální Realitu z prostředí showroomu Škoda v Hustopečích. Vašim úkolem je najít chybějící části SUV Škoda Kodiaq v co nejkratším čase, přičemž tři nejlepší oceníme. Ve hře využijete logické myšlení, ale i faktické znalosti o společnosti AGROTEC. Na stánek virtuální reality se ráno zastavte co nejdříve, ať se vyhnete dlouhým řadám čekajících. 

AGROTEC Group virtuální realita Marek Musil