Fotoreportáž z Kola pro život 2017


Do Hustopeč zavítalo poslední dubnovou sobotu téměř 1300 bikerů, kteří si nenechali ujít 3. ročník cyklistického závodu Kolo pro život. Mohli si vybrat mezi trasami 50 a 31 km či nezávodní vyjížďku na 17 km. Nachystány byly i trasy pro děti v pěti různých věkových kategorií a nyní také poprvé maratonská trasa pro mládež 10-16 let pod názvem Junior Trophy Marathon.

Cyklisté na startu v Hustopečích s doprovodným vozidlem Kodiaq.

Organizátoři si sobotní ráno oddychli, když konečně po deštivém týdnu vykouklo slunce, které nás doprovázelo téměř celým dnem. Trať byla blátivá a o to technicky náročnější, proto se i organizátoři rozhodli jeden úsek vynechat a trať zkrátit. Nejlépe si s tratí poradil Pavel Boudný a Matouš Ulman (oba Česká spořitelna Accolade) a Martin Stošek (SYMBIO + BMC).  V kategorii žen obhájila své prvenství z úvodního KPŽ Jitka Škarnizlová (Česká spořitelna - Accolade). V cíli na závodníky čekal kompletní servis od sprch a wapek v DEPu Kooperativy po prádelnu Whirlpool, kde se závodníci zbavili špíny ze závodu a poté si mohli vychutnávat občerstvení z kuchyně cateringu KPŽ.

Divadlo Koráb při hře.

Součástí závodu byl nadupaný doprovodný program, v areálu AGROTEC se mohly děti sklouznout po nafukovacím kombajnu New Holland, prohlédnout si vystavené bagry a traktory, nebo se pobavit na divadelním představení Koráb. Na naší akci samozřejmě nechyběl ani multimediální kamion a mobilní pódium –​ AGROTEC Promotruck.

Nafukovací kombajn New Holland v garážích Agrotecu.

Dospělí se mohli například zapojit do soutěže o nejrychlejšího jezdce na cyklo-trenažeru, zúčastnit se tipovací soutěže o zájezd na Tour de France či otestovat si nové vozy Škoda jako třeba Kodiaq nebo Superb Laurin & Klement.

Červená Škoda Kodiaq v areálu Agrotec na akci Kolo pro život 2017.

Prohlédněte si galerii umístěnou níže a nezapomeňte, že již 13. května se v areálu společnosti AGROTEC a.s. můžete těšit na den otevřených dveří se zábavou pro celou rodinu!

Den otevřených dveří AGROTEC Group