Jaromír Čuta

V AGROTECu jsem začínal v Trainee programu pro studenty. Mile mě překvapil přijímací pohovor do projektu, probíhal formou Assessment centra. Jsem rád, že jsem si tento skupinový pohovor vyzkoušel na vlastní kůži. Během roku co jsem působil na pozici jako trainee jsem se dozvěděl spoustu důležitých informací o chodu společnosti a náplni práce u jednotlivých pozic. Především jsem do firmy chtěl proto, abych si vyzkoušel práci ve velké společnosti.

Seznamte se s Jarkem!

K zajímavým projektům jsem se dostal na marketingovém oddělení, kde jsem také po absolvování školy zůstal na pozici Marketingového specialisty za divizi Osobní automobily. Podílel jsem se na přípravě velkých eventů jako AGROKOMPLEX,  setkání prodejců CASE IH. Největším projektem, který se mi pak prolnul i do práce na plný úvazek, bylo zajištění otevření nového autosalonu v Modřicích i následná propagace nové pobočky. I přes závratné pracovní tempo jsme to s kolegy zvládli a já se můžu posouvat dál a očekávat další výzvy podobného ražení.

Jak bych trainee program představil ostatním?

Trainee (česky pracovní stáž) je rotační program, kdy zájemce získává obrovskou šanci získat praxi a zkušenosti z velké firmy a jejího běžného chodu. Náplň Traineeho se moc nelišila od kmenových zaměstnanců. Zpravidla jsem byl v blízkosti mentora, kterého jsem se mohl na cokoliv zeptat a plnil úkoly vyplývající z daného oddělení. Já startoval na personálním, poté jsem byl na marketingu, na divizi nákladních automobilů a skončil na divizi osobních automobilů – auta jsou moje srdcovka!

Co Jarka baví na AGROTECu?

Velice se mi líbí teambuildingová akce zaměstnanců AGROTEC OPEN. Ale pozor, žádný čaj o páté s 20-ti kolegy to není. Vždy se setkáváme na mezinárodní úrovni alespoň s 500- ty kolegy a je to super! Zaujmout umí i systém benefitových bodů, které můžu utratit třeba na SLEVOMATu. Důležité pro mě také je, že se díky své pozici dostanu do kontaktu se zajímavými lidmi a firmami. Spoustu nových lidí  jsem poznal i přímo v AGROTECu a z některých se stali přátelé, díky nimž se mi dobře chodí do práce.

Co Jarka baví ještě?

  • Rodina a přátelé
  • Funkční trénink
  • Běhání
  • Cestování

Vzkaz od Jarka zájemcům o Trainee

"Neváhejte a hlaste se třeba ještě dnes! To, že nejsme banka nebo pivovar, neznamená, že se u nás nenajde zajímavá práce. Já taky koneckonců nemám školu z oboru, a zvládám to bez problémů."


Bavilo by vás to s námi taky?
Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí


Volné pracovní pozice