AGROTEC a.s. – centrála

Sídlo společnosti


Představenstvo společnosti

Ing. Martin Rada Předseda představenstva
rada@agrotec.cz +420 519 402 113
AGROFERT a.s. Místopředseda představenstva
Mgr. Tomáš Kohoutek Člen představenstva

Odborní ředitelé skupiny

Karel Plešinger Obchodní ředitel AGRICULTURE
plesinger@agrotec.cz +420 519 402 114
Ing. Vojtěch Pavlas Obchodní ředitel AUTOMOTIVE
pavlas@agrotec.cz +420 519 402 454
Ing. Martin Novák Marketingový ředitel
martin.novak@agrotec.cz +420 519 402 148
Ing. Tomáš Dvořák Ekonomický ředitel
dvorak@agrotec.cz +420 519 402 130
JUDr. Ivo Ježek Hlavní právník společnosti
jezek@agrotec.cz +420 519 402 128
Ing. Karel Kostroň Ředitel kvality
kostron@agrotec.cz +420 519 402 486
Ing. Ivana Middleton Personální ředitelka
middleton@agrotec.cz +420 519 402 150
Ing. Miroslav Štolpa, Ph.D. Ředitel informačních technologií
stolpa@agrotec.cz +420 519 402 190
Ing. Jaroslav Musil Ředitel divize AGROTEC a.s. Závěsná a přívěsná technika
jmusil@agrotec.cz +420 519 402 200
Ing. Tomáš Kopeček, MBA Ředitel společnosti AGRI CS, a. s.
kopecek@agrics.cz +420 519 402 285
Ing. Libor Nesvadba Ředitel divize AGROTEC a. s. Zemědělská a stavební technika
nesvadba@agrotec.cz +420 519 402 197
Roman Kůpa Ředitel společnosti AGROTEC servis s. r. o.
kupa@agrotecservis.cz +420 547 424 852
Illés Zoltán Ředitel společnosti AGROTEC Magyarország Kft.
Mgr. Michal Hubáček Ředitel divize AGROTEC a.s. Nákladní automobily
hubacek@agrotec.cz +420 519 402 118
Marcel Slouka Ředitel divize AGROTEC a.s. Osobní automobily
slouka@agrotec.cz +420 519 402 400

Marketingové oddělení

Ing. Štefan Končal Vedoucí reklamy
koncal@agrotec.cz +420 519 402 878
Ing. Marek Musil Specialista online marketingu
marek.musil@agrotec.cz +420 702 007 731
Pavla Polášková Analytik
polaskova@agrotec.cz +420 519 402 124

Personální oddělení

Zuzana Kosíková Personalista
kosikova@agrotec.cz +420 519 402 152
Kateřina Špačková Personalista
spackova@agrotec.cz +420 519 402 206
Ing. Simona Szabó HR marketingový specialista
simona.szabo@agrotec.cz +420 519 402 140