AGROTEC Magyarország Kft.

Sídlo společnosti


Kontakty

Illés Zoltán Ügyvezető igazgató
info@agrotec.hu 0036 34 568 520
Csuport Zoltán Vevőszolgálat vezető
csuport@agrotec.hu + 3630-995-0898
Bíró Alpár Alkatrész osztályvezető
alpar.biro@agrotec.hu + 3630-640-2305
Döbrösy Zsolt Alkatrész termékmenedezserek
dobrosy@agrotec.hu 30-338-4349
Kiss László Alkatrész termékmenedezserek
laszlo.kiss@agrotec.hu 30-649-9125
Lengyel Zoltán Alkatrész termékmenedezserek
lengyel@agrotec.hu 30-799-2710
Zeke István Alkatrész termékmenedezserek
zeke@agrotec.hu 30-676-6343
Nagy Beáta New Holland alkatrész termékmenedzserek
beata.nagy@agrotec.hu 30-676-6630
Matthew Pöltl New Holland alkatrész termékmenedzserek
poltl@agrotec.hu 20-290-7897
Radics Zoltán New Holland alkatrész termékmenedzserek
radics@agrotec.hu 30-607-4891
Valiczkó László New Holland alkatrész termékmenedzserek
valiczko@agrotec.hu 30-607-4891
Gyalog Attila Használtgép termékmenedzser
gyalog@agrotec.hu +3630-995-0941
Molnár István New Holland termékmenedzser – traktorok
molnar@agrotec.hu + 3630-995-0851
Lőrincz István New Holland termékmenedzser – betakarítógépek
lorincz@agrotec.hu + 3630-995-0910
Forró Péter Munkagép termékmenedzser
forro@agrotec.hu + 3630-485-1823
Dr. Virág István PLM termékmenedzser
virag@agrotec.hu + 3630-324-9528
Schober Gyula Öntözési üzletág vezető
schober@agrotec.hu + 3630-789-4116
Csuvár Árpád Öntözési termékfelelős
csuvar@agrotec.hu + 3630-789-4102