AGROTEC Slovensko s.r.o. – BMC

Sídlo společnosti


Vedení společnosti

Ivan Púček Vedoucí prodeje IVECO a JEEP
pucek@agrotecslovensko.sk +421 911 783 814
Branislav Treplán Vedoucí servisu
treplan@agrotecslovensko.sk +421 903 793 749
Ing. Ľubica Kolevová Mzdová účetní
kolevova@agrotecslovensko.sk +421 37 692 68 42
Bc. Ivana Šichulová Hlavní účetní
sichulova@agrotecslovensko.sk +421 376 926 826
Mgr. Lucia Caletková Právník
caletkova@agrotecslovensko.sk +421 911 821 779

Obchodní oddělení

Ing. Martin Šajbidor Prodejce vozidel Iveco
sajbidor@agrotecslovensko.sk +421 903 703 028
Ing. Róbert Viktor Prodejce vozidel Iveco
viktor@agrotecslovensko.sk +421 911 778 262
Richard Greško Prodejce vozidel Iveco
gresko@agrotecslovensko.sk +421 911 703 833
Radoslav Tomášek Prodejce vozidel Iveco
tomasek@agrotecslovensko.sk +421 903 430 902
Ing. Peter Milanský Prodejce vozidel Iveco
milansky@agrotecslovensko.sk +421 911 695 414
Štefan Uhrin Příprava vozidel
uhrin@agrotecslovensko.sk +421 903 719 509
Katarína Urbaničová Asistentka prodeje
urbanicova@agrotecslovensko.sk +421 376 926 877
Lukáš Varga Prodejce vozidel JEEP
varga@agrotecslovensko.sk +421 911 405 547
Mgr. Simona Vodná Prodejce vozidel JEEP
vodna@agrotecslovensko.sk +421 911 830 023
Peter Lipár Prodejce vozidel Fiat Professional
lipar@agrotecslovensko.sk +421 904 466 044
Ing. Juraj Griesbach Prodej ojetých vozidel
griesbach@agrotecslovensko.sk +421 903 719 181

Servisní oddělení

Jakub Fruni Přijímací technik Iveco
fruni@agrotecslovensko.sk +421 911 046 214
Ing. Maroš Horváth Přijímací techni Iveco
horvath@agrotecslovensko.sk +421 911 046 215
Dušan Bojda Přijímací technik Iveco
bojda@agrotecslovensko.sk +421 911 046 212
Radoslav Halás Přijímací technik IVECO
halas@agrotecslovensko.sk +421 903 703 057
Mário Papp Přijímací technik JEEP a FIAT Professional
papp@agrotecslovensko.sk +421 911 719 508

Prodej náhradních dílů

Maroš Arendáš Vedoucí prodeje náhradních dílů
arendas@agrotecslovensko.sk +421 911 999 038
Richard Strieška Prodejce náhradních dílů
strieska@agrotecslovensko.sk +421 911 046 213
Ján Pintér Skladník Iveco
parts@agrotecslovensko.sk +421 376 926 850
Ladislav Gogola Skladník JEEP, Škoda
parts@agrotecslovensko.sk +421 376 926 850
Ladislav Szomolányi Skladník Iveco
parts@agrotecslovensko.sk +421 911 066 513

Administrativa

Ing. Zuzana Vargová Marketingový specialista
vargova@agrotecslovensko.sk +421 376 926 833
Bc. Ivana Šichulová Hlavní účetní
sichulova@agrotecslovensko.sk +421 376 926 826
Regina Šmehilová Účetní
smehilova@agrotecslovensko.sk
Eva Oravcová Účetní servisu
oravcova@agrotecslovensko.sk +421 376 926 816
Martina Uhrinová Ekonom skladu náhradních dílů
uhrinova@agrotecslovensko.sk +421 376 926 861