AGROTEC a.s. – Škoda Brno

Sídlo společnosti

Po–Pá 8:00–18:00
So 9:00–18:00
Ne 9:00–16:00

Prodej

Miroslav Michna Vedoucí provozovny
michna@agrotec.cz mob.: +420 724 938 101
tel.: +420 548 133 891
Jaroslav Pavliš Vedoucí prodeje
pavlis@agrotec.cz mob.: +420 720 983 470
tel.: +420 548 133 821
Radek Bohuš Prodejce
bohus@agrotec.cz mob.: +420 727 856 430
tel.: +420 548 133 823
Vladimír Smetana Prodejce
smetana@agrotec.cz mob.: +420 602 538 402
tel.: +420 548 133 822
Věra Bařinová Disponentka
barinova@agrotec.cz 727 857 060

Škoda plus

Roman Kevrič Prodejce ojetých vozidel
kevric@agrotec.cz mob.: +420 720 955 457
tel.: +420 548 133 840
Jaromír Kozlík Prodejce ojetých vozidel
kozlik@agrotec.cz mob.: +420 724 137 968
tel.: +420 548 133 840

Servis

Marek Neubauer Vedoucí servisních služeb
neubauer@agrotec.cz mob.: +420 720 072 445
tel.: +420 548 133 892
Tomáš Hirsch Technik pojistných událostí
hirsch@agrotec.cz mob.: +420 724 137 426
tel.: +420 548 133 831
Martin Karas Přijímací technik
karas@agrotec.cz mob.: +420 602 435 618
tel.: +420 548 133 833
Ivo Sekyra Garanční technik
sekyra@agrotec.cz mob.: +420 606 736 559
tel.: +420 548 133 834
František Plemml Přijímací technik
plemml@agrotec.cz mob.: +420 720 955 465
tel.: +420 548 133 832

Sklad

Zdeněk Hamrla Skladník
hamrla@agrotec.cz mob.: +420 720 955 467
tel.: +420 548 133 880
Iveta Rozínková Vedoucí skladu
rozinkova@agrotec.cz mob.: +420 725 749 351
tel.: +420 548 133 839
Petr Hloušek Skladník
hlousek@agrotec.cz mob.: +420 720 955 467
tel.: +420 548 133 880

Ostatní

Recepce Modřice
modrice@agrotec.cz mob.: +420 601 160 446
tel.: +420 548 133 810
Radka Šrenková Ekonomka
srenkova@agrotec.cz +420 727 856 958