AGROTEC PETRONAS Syntium rally 2017

06. 06. 2017


Hustopečská rally se těší stoupající popularitě jak mezi diváky, tak napříč jezdci. Je nedílnou součástí českého šampionátu, který letos nese označení Truecam MČR v rally. Stejně jako minulý rok, Hustopeče přivítají i účastníky Mistrovství Slovenska v rally včetně MSR v rally historických automobilů. Rally je nově zapsána i do mezinárodního kalendáře Mistrovství FIA zóny střední Evropa, který představuje desetidílný seriál soutěží ve střední a jihovýchodní Evropě. Na startovní soupisce nechybí zvučná jména jako Jan Kopecký, Václav Pech, Pavel Valoušek, Pontus Tidemand, Grzegorz Grzyb a další.

IMGP3653-Edit.jpg


Účast domácí posádky 

Samozřejmostí je účast domácí posádky AGROTEC racing team ve složení Martin RadaJaroslav Jugas, kterým se v letošním roce velmi daří – mají připsáno druhé místo z Valašské rally a první místo z Rallye Šumava. V tomto trendu se jim snad podaří pokračovat i na domácí půdě.

IMGP4480.jpg

Základní informace o rally

Celková délka tratě je 354,16 km a její součástí je 12 rychlostních zkoušek (150,60 km). Rychlostní zkoušky jsou rozděleny do dvou etap a v každé etapě se závodí na třech úsecích. Start rally je plánován 16. 6. 2017 v 19 hod. na Husově ulici v Hustopečích. Konec rally proběhne 17. 6. 2017 v 16:30 hod. opět na Husově ulici v Hustopečích. 

IMGP4192-Edit.jpg

Servisní prostor se bude nacházet tradičně v areálu společnosti MOSS logistics s.r.o v Hustopečích. Více informací o podniku naleznete na webu www.agrotecrally.cz. Pro aktuální informace rovněž sledujte facebookový profil Agrotec rally Hustopeče, i facebookový profil AGROTEC Group.

IMGP3760-Edit.jpg

Těšíme se na setkání s vámi a mezitím si můžete rally mezi vinohrady připomenout skrze video z roku 2016.


foto: Marek Musil foto