AGROTEC Group byl partnerem Mistrovství republiky v řezu révy vinné!

15. 02. 2022


I my jsme byli jedním z partnerů Mistrovství České republiky ve stříhání révy vinné. Důvod je jasný, také vinaři patří mezi naše významné zákazníky. V nabídce AGROTEC Group nejsou totiž jen velké polní traktory, ale i speciální stroje pro práci ve vinici.

„Nabízíme viniční traktory, například modely New Holland řady T3 a T4. Tyto stroje mají volitelnou šířku, dokáží se přizpůsobit každé vinici, od nejmenších sponů až po ty velké. Nejsou to ale jen traktory, poskytujeme také jedny z nejlepších sklízečů hroznů na trhu New Holland BRAUD ve třech velikostech,“ řekl prodejce Luděk Dwořáček, prodejce zemědělské techniky New Holland. 

V nabídce jsou ale i další značky strojů, například PROVITIS pro zelené práce ve vinici. „V dnešní době je problém s brigádníky, proto je mechanizace, která je nahradí velmi důležitá. Stroje dokáží očistit kmínky, zvedají letorosty, ožínají, odlisťují v zóně hroznu. Tyto stroje nahradí lidskou práci až z 80 %,“ řekl Dwořáček. AGROTEC Group nabízí ale i stoje pro zpracování půd: hloubkové kypřiče, disky, mulčovače, sekačky.

17. ročník vinařské akce, jejímiž organizátory jsou Svaz vinařů České republiky, se letos konal v Blatnici pod Svatým Antonínkem.


 

Více aktualit ze skupiny