AGROTEC Group oslavil třicet let existence

27. 10. 2021


Třicet bylo AGROTECu už vloni, ale minulý rok nikomu nic moc nedovolil, proto se obchodní partneři, zákazníci a zaměstnanci skupiny ze tří států (Maďarsko, Slovensko, Česká republika) sešli k oslavě významného výročí až nyní.

Na čtvrtek 14. října večer pozval generální ředitel Martin Rada obchodní partnery do Rotundy na brněnské výstaviště. Slavnostní večer se nesl v duchu připomenutí historie společnosti a jejich významných milníků a nechybělo také ocenění významných osobností a společníků za dlouhodobou podporu a spolupráci.

V pátek 15.10. zaplnili pavilon A1 zákazníci, sobota 16.10. byla určena zaměstnancům a jejich rodinám. Čekal ně velmi bohatý program plný artistických vystoupení, atrakcí jak pro děti, tak pro dospělé, soutěže, živé rozhovory se zajímavými hosty a nechybělo ani výborné občerstvení.

Generální ředitel AGROTEC Group Martin Rada poděkoval během oslav obchodním partnerům, ocenil zaměstnance s třicetiletou pracovní historií a patnácti kolegyním a kolegům rozdal cenu generálního ředitele.

 


Prohlédněte si pár fotografií z oslav a sledujte náš YouTube kanál AGROTEC Group, na kterém již brzy můžete očekávat také video reportáž.


YouTube kanál AGROTEC Group