AGROTEC Group pomáhá. Třeba v SOS vesničce!

30. 11. 2021


SOS vesničkouBrně Medlánkách jsme začali spolupracovat teprve letos. Takzvaný zaměstnanecký den byl prvním počinem. „Projekt spolupráce s SOS vesničkou zapadá do naší strategie místně, charitativně a můžeme pomoct konkrétně, nejen penězi,“ řekl ředitel marketingu v AGROTEC Group David Pokorný.
 
AGROTEC Group pomáhá potřebným dlouhodobě. Spolupodílí se na projektech, které pomáhají jednotlivcům, regionu, ale i společnosti jako celku. Řadu let podporujeme tělesně postižené spoluobčany v Domově Betlém, nadaci Truck HELP nebo Základní školu a Praktickou školu Hustopeče. Naše jméno je spojeno s TJ AGROTEC Hustopeče, s adrenalinovou RALLY mezi vinicemi, mezinárodním výškařským mítinkem Hustopečské skákání a s celou řadou kulturních akcí.

Skupina AGROTEC si letos schválila nová pravidla a jasnou strategii jak a komu pomáhat. „Je dobré mít v tom, komu firma pomáhá systém, jasná pravidla,“ říká ředitel David Pokorný, který koncepci zodpovědného přístupu zpracoval a předložil vedení ke schválení. Hlavními prioritami jsou i nadále SPORT, KULTURA a HUMANITÁRNÍ POMOC.

Komu a jak pomoci může navrhnout prostřednictvím „svého“ ředitele kterýkoliv zaměstnanec skupiny AGROTEC.
 
Podívejte se na fotografie z SOS vesničky.