AGROTEC Group představí rodičům svůj prestižní učební obor

23. 11. 2021


icon-kontakt-4.png 26. listopadu 2021, 9:00 až 18:00
icon-kontakt-1.png Křižíkova 106/15, 612 00 Brno

Již tento pátek se na Integrované střední škole automobilní v Brně otevřou dveře veřejnosti. V rámci Dne otevřených dveří se tady představí i prestižní učební obor mechanik/diagnostik zemědělské a stavební techniky, který AGROTEC Group ve spolupráci s touto střední školou v roce 2018 odstartoval.
 

02.jpg


Už během letošního Autosalonu, který se konal na Integrované střední škole automobilní v Brně představili obor mechanik/diagnostik poprvé sami naši studenti. Možnost tohoto studia zaujala i rodiče dětí, které se budou v příštím roce rozmýšlet jakou profesi zvolí, a to v rekordním počtu. Celkem 11 se jich přihlásilo, se zájmem přijet se do AGROTECu podívat.

Personalisté skupiny AGROTEC zvou totiž vždy na přelomu února a března, před podáváním přihlášek na střední školy, do AGROTECu rodiče, aby viděli, kde, v jakých podmínkách probíhá praktická výuka v rámci tohoto speciálního učebního oboru. „Rodiče mají možnost podívat se nejen do servisu, ale i na zázemí, které máme na špičkové úrovni. Prohlédnout si mohou i výukové centrum, kde uvidí, že jejich děti budou pracovat na nejnovějších a nejmodernějších strojích.“ zdůraznil personalista AGROTEC Group Pavel Kašuba. 

Více o oboru

Dny otevřených dveří na ISŠA