AGROTEC Group zákazník ani letos nepřehlédne!

03. 03. 2022


Pandemie a opatření s ní související změnila svět a taky způsoby, jak oslovovat zákazníky. Akce, na kterých se scházely stovky i tisíce potenciálních klientů se nekonají, včetně letošního veletrhu TECHAGRO. My ale jedeme dál!
Divize Zemědělské a stavební techniky má v kalendáři několik významných událostí. „Pokud vše dobře dopadne, dostaneme například traktor T6 Methane Power, který jezdí na biometan. Na trh přijdou také nové traktory T5 Utility, to budeme určitě chtít ukázat zákazníkům celou rodinu, tedy T5 Utility, Electro Command a Dynamic Command. Pokud se dodavatelské řetězce zcela nezadrhnou, představíme na podzim zákazníkům nový vinařský traktor T4 VNF,“ zdůraznil pár toho nejdůležitějšího marketingový specialista divize Aleš Petr. Na akcích, kde přijdou fanoušci zemědělské techniky i se svými dětmi překvapí novinkou i pro ně. „Máme nový skákací hrad pro děti ve tvaru kombajnu,“ dodal Aleš Petr.
Pro marketing AGRI CS je letos důležitá podpora přímých prodejních a servisních středisek, 6 je jich v České republice a 4 na Slovensku. „Proto bychom se chtěli zaměřit na kvalitní prezentaci zastupovaných značek a služeb AGRI CS v regionu. Do toho spadá pořádání regionálních předváděních akcí a dalších eventů pro zákazníky, prezentace našich autorizovaných služeb v regionu, abychom byli  maximálně vidět pro nové i stávající zákazníky,“ uvedla vedoucí marketingu AGRI CS Zuzana Plešingerová. Její divize pořádá letos také řadu prezentačních akcí ve spolupráci s výrobcem, v plánu je i mediální propagace nových produktů, technologií a inovací.
Po úspěšné DEMO tour s černou Panterou vyráží letos Divize závěsné a přívěsné techniky na další štaci. „Tentokrát máme dispozici DEMO stroj od firmy Strautmann, tažený krmný vůz Verti-Mix 1802,“ uvedla vedoucí marketingu divize Liliana Geisselreiterová. V současné době probíhají produktová školení u dealerů, produktoví manažeři divize objíždí jednotlivé dealery a informují o novinkách, změnách a dostupnosti strojů. V březnu spustí společnost AMAZONE akci s názvem Precea Performance Tour – akce na podporu prodeje nového vysokorychlostního přesného secího stroje Precea. Do akce by se měli zapojit všichni dealeři techniky Amazone. „Na konci března proběhne školení na techniku New Holland, Amazone a další závěsnou techniku, školení se bude konat v areálu Agrotecu a zúčastní se ho zástupci dealerů. Informace budou zaměřeny na novinky v oblasti precizního zemědělství, stavební technice, sklizňové technice, závěsné technice a v neposední řadě v traktorové technice,“ zdůraznila Liliana Geisselreiterová. A v druhém kvartálu by za zákazníky měla na DEMO Tour vyjet znovu i Pantera. V červnu se uskuteční výstava komunální techniky DEMOGreen na letišti ve Vyškově, kde se s účastí Agrotecu počítá.