AGROTEC si „vyrobí“ vlastní vedoucí a ředitele

26. 03. 2022


Vedení skupiny AGROTEC začíná hledat budoucí vedoucí pracovníky ve svých vlastních řadách. Pokud se takový uchazeč z řad zaměstnanců najde, musí se nejdřív vzdělat. „AGROTEC AKADEMIE je přípravou talentovaných zaměstnanců na povýšení v rámci skupiny ARGROTEC Group,“ řekla personální ředitelka Ivana Middleton.


Příprava talentovaných zaměstnanců na povýšení v rámci skupiny má dvě úrovně, AKADEMII JUNIOR a AKADEMII Master. „AKADEMIE JUNIOR připraví zájemce na vedoucí pozici a AKADEMIE MASTER už bude přípravou na pozici ředitele, vedoucího aktivity nebo šéfa projektové skupiny. Cílem je mít připravené zaměstnance, takzvané kadety, na vyšší pozice, prostě jako když sáhneš do pytle a máš. Chceme pracovat s lidmi uvnitř firmy, a to je důležité,“ řekla Ivana Middleton. 

„Zásoba“ takových lidí v tak velké firmě, jakou je AGROTEC Group, je podle Ivany Middleton důležitá. „Firma je tak velká, že se tady pořád někdo hledá. Pokud budeme mít dostatek svých lidí, nebudeme vypisovat výběrová řízení a ušetříme tím vlastně i v rámci náborů,“ uvedla Middleton.
 

Více aktualit ze skupiny