Den otevřených dveří AGROTEC Group 12. září 2020

27. 08. 2020


icon-kontakt-4.png 12. září 2020, 9:00 až 13:00
icon-kontakt-1.png Hustopeče, Brněnská 74

Tradičním měsícem Dne otevřených dveří skupiny AGROTEC býval květen, nicméně současná situace nám tento den plný zábavy posunula zcela netypicky na samý závěr léta. To ale nevadí, protože koncept akce se nemění a podtitulem letošního ročníku je: "AGROTEC baví... vás i nás". A tak vám ihned v úvodu můžeme prozradit, že nebude chybět tradiční evergreen našich dnů otevřených dveří v podobě jízd zemědělskou i dopravní technikou všech druhů, velikostí a tvarů. Dočkáte se tak traktorů Case IHNew Holland a Steyr, stavebních strojů Case Construction, nákladních automobilů Iveco spolu s osobními automobily Škoda a Kia.

Den plný zábavy pro celou rodinu propukne 12. září od 9:00 a pokud vás zajímá, co jsme pro vás v rámci programu připravili, jste na správné adrese. 
 
Příjezd a parkování
Akce se koná v areálu společnosti AGROTEC a.s. a zaparkovat bude možné za mycí linkouv areálu společnosti AGRI CS či u pobočky AGROTEC nákladní automobily.
 

Co vás na Dnu otevřených dveří čeká

Po 20 letech se k nám vrací Majda z Kouzelné školky se svým zábavným programem pro děti. Dále jsme pro vás ušili roušky – omalovánky, které si můžete dotvořit podle svých představ. V neposlední řadě vám předvedeme, čím se baví po práci naši zaměstnanci: jak se vyrábí vitráže nebo jak vzniká socha ze dřeva.
 
Magda z Kouzelné Školky na DOD AGROTEC.
Majda z Kouzelné školky vystoupila na našem Dnu otevřených dveří již v roce 2000. Pokud se na této fotografii poznáte, přihlaste se pořadatelům při vstupu na akci a dostanete od nás dárek. 

Pohodový den plný zábavy doplní kapela I.V.M., která bude průběžně vystupovat po celý den a delší blok písní zahraje v samém závěru akce. Pro děti samozřejmě nebudou chybět naše skákadla v podobě mlátičky či farmy Steyr.
 
AGROTEC Promotruck multimediální mobilní pódium s obrazovkou, ozvučovací a osvětlovací technikou.
Na akci opět nebude chybět náš multimediální kamion AGROTEC Promotruck, na kterém vystoupí kapela I.V.M.

Harmonogram Dne otevřených dveří AGROTEC Group

9:00                      Zahájení Dne oteřených dveří skupiny AGROTEC
9:15                      Přivítání návštěvníků generálním ředitelem skupiny AGROTEC – Ing. Martinem Radou.
10:00                    Ukázka JUDO – trenér Mirek Michalica
11:00                    Majda z Kouzelné školky
12:30                    Koncert kapela I.V.M.
13:00                    Ukončení dne otevřených dveří

Během akce budou dodržena všechna hygieniky nařízená opatření. Předepsaný počet návštěvníků budou hlídat turnikety a po celém areálu budou k dispozici dezinfekční přípravky na ruce. Naši řidiči traktorů i jiné techniky budou vybaveni rouškami.
 

Jízdy s pozemní technikou AGROTEC Group

Co by to bylo za Den otevřených dveří AGROTEC Group bez těch správných ingrediencí. I tentokrát vás svezeme zemědělskou technikou New Holland, Case IH a Steyr, vyzkoušíte si stavební techniku Case Construction předváděcí jízdy v nejnovějších automobilech Škoda a Kia, přičemž rezervace jízd se zemědělskou technikou proběhne u vstupu na akci. Přijďte včas, ať se dostane i na vás!
 

Jízdy zemědělskou technikou Case IH, New Holland a Steyr na Dnu otevřených dveří AGROTEC Group 2020.
Co by to bylo za Den otevřených dveří skupiny AGROTEC Group bez jízd zemědělskou technikou.

Těšíme se na setkání s vámi 12. září od 9:00 a pro další informace nezapomeňte sledovat náš Facebook.

  Reportáž z Dne otevřených dveří AGROTEC Group 2019