Den otevřených dveří AGROTEC Group 28. května 2022

28. 05. 2022


Den otevřených dveří v AGROTECu je tady! 28. května se v areálu společnosti na Brněnské 74 v Hustopečích opět po roce předvedou v plné parádě traktory, mlátičky i náklaďáky. Letos mohou zájemci navíc nahlédnout i do servisů. Tradiční akce, na kterou se těší celé město a jeho okolí, je jednou z největších událostí roku, kterou každoročně navštíví stovky lidí. Nejoblíbenější disciplínou je svezení se na traktorech.

icon-kontakt-4.png 28. Května 2022, 9:00 až 13:00
icon-kontakt-1.png Hustopeče, Brněnská 74


Harmonogram a Plán akce

Akce s téměř rodinnou atmosférou startuje v 9 hodin ráno a bavit se můžete ještě hodinu po poledni. A opět bude čím! „Největší novinkou budou nejspíš otevřené servisy. Ukážeme lidem servis nákladních vozidel IVECO a zemědělské techniky AGRI CS,“ řekla analytička marketingového oddělení Pavla Polášková.


Komentovaná prohlídka zemědělské techniky Aleše Petra měla vloni velký úspěch.

V areálu společnosti bude jako vždy vystavena technika, traktory bagry si mohou návštěvníci dokonce vyzkoušet. „Jízdy v traktorech jsou každoročně nejoblíbenější disciplínou,“ říká Pavla Polášková. 


Každoročně je největší zájem o jízdu na traktorech a další naší technice.

Připraven je program pro děti i dospělé, jeho součástí bude například slackline mezi traktory, simulátor přezouvání kol, obří překážková dráha, show silného muže Zdeňka Vávry a samozřejmě občerstvení a k tomu káva zdarma. Příjemnou rodinnou atmosféru podpoří hudební kapela Šarže 54.


Součástí Dne otevřených dveří bude i soutěž o svezení se v rally speciálech týmů AGROTEC SKODA RALLY TEAM s Honzou Kopeckým a AGROTEC CZECH ABARTH TEAM s Martinem Radou.

Více o soutěži
 


K vidění budou jak závodní auta týmu AGROTEC CZECH ABARTH TEAM,  tak i rally speciál Honzy Kopeckého.
 
Akce se koná v areálu společnosti AGROTEC a.s. a zaparkovat bude možné za mycí linkouv areálu společnosti AGRI CS či u pobočky AGROTEC nákladní automobily.
 
Příjezd a parkování     
  

Těšíme se na setkání s vámi 28. května od 9:00 a pro další informace nezapomeňte sledovat náš Facebook a web www.agrotec.cz.


Podívejte se na fotografie z loňského dnu otevřených dveří