Den otevřených dveří AGROTEC Group 2021

18. 09. 2021


icon-kontakt-4.png 18. září 2021, 9:00 až 13:00
icon-kontakt-1.png Hustopeče, Brněnská 74

Už jste jeli na traktoru? Přijďte do AGROTECu, svezeme vás!  

Ještě více traktorů ke svezení, soutěž o jízdu s rally jezdcem Honzou Kopeckým, atrakce pro děti, brněnští Poutníci a spousta další zábavy. Den otevřených dveří v AGROTECu je letos 18. září. Začínáme v 9:00, letos s heslem – S AGROTECem na plný plyn… aneb těšte se, na čem všem vás tentokrát svezeme!

Těšili jste se na naše tradiční DOD? To jsme rádi! Dlouho jsme se nemohli potkávat, sdílet spolu běžné radosti. A teď to jde! Tak přijďte na tradiční Den otevřených dveří v AGROTEC Group. Letos s ještě bohatším programem.
  
V plánu jsou artistická vystoupení na našich strojích, cvičení na teleskopickém manipulátoru, akrobacie na gumě a další zajímavé disciplíny.

S rally jezdcem Honzou Kopeckým by se chtěl v závodním autě svézt každý. V sobotu 18. září pojede ten, kdo vyhraje. I vy máte šanci. Sledujte náš web, brzy zveřejníme podrobnosti. Na rally stanovišti bude i náš AGROTEC CZECH ABARTH TEAM.

Malovat na zeď, to nic není. U nás si můžete pomalovat auto nebo na něj něco napsat. Váš vzkaz zaručeně nezapadne. K dispozici po tyto účel bude totiž zcela nová ŠKODA OCTAVIA v bílé barvě.

Milují vaše děti skákací hrad? Tak u nás zažijí nevídané. Vyřádí se na nafukovací mlátičce, Jurském parku a dalších. Budou autíčka i čtyřkolky a překvapení – svezete se na něčem, na čem jste se určitě ještě nesvezli! To si ale necháme jako překvapení.

… a samozřejmě všemi oblíbená jízda na traktorech! Protože víme, že je to ze všech lákadel to největší, nachystáme pro vás traktorů ještě víc! Dostane se na všechny budoucí traktoristy! 

Káva bude zdarma, výborné občerstvení zajištěno. K tomu všemu nám budou hrát brněnští bluegrassoví Poutníci.

Těšíme se na vás!

Akce se koná v areálu společnosti AGROTEC a.s. a zaparkovat bude možné za mycí linkouv areálu společnosti AGRI CS či u pobočky AGROTEC nákladní automobily.


                                                                                    AGT_karta_parking2-(2).jpg

COVID a Den otevřených dveří v AGROTEC Group aneb To dáme!

Stále ještě není vyhráno, proto i na letošním Dni otevřených dveří musíme dodržet některá hygienická pravidla:

Při vstupu do areálu firmy AGROTEC v Hustopečích, kde se akce koná, je třeba předložit doklad bezinfekčnosti. Co je nutné předložit:
  • Doklad o absolvování negativního PCR testu (ne starší než 7 dní)
  • Doklad o absolvování negativního antigenního testu (ne starší než 72 hodin)
  • Absolvovat před pořadatelem akce samotest s negativním výsledkem
  • Potvrzení o prodělání nemoci COVID-19 v uplynulých 180 dnech (prokazuje se SMS zprávou nebo certifikátem) 
  • Potvrzení o absolvování dokončeného očkování (14 dní po poslední dávce, prokazuje se certifikátem nebo QR kódem v aplikaci Tečka)
Vládní nařízení umožňují vstup dětem bez dokladu o bezinfekčnosti do věku 6 let včetně. To znamená, že děti od 7 let věku se musí také při vstupu prokázat dokladem bezinfekčnost.

Bez dokladu o bezinfekčnosti, tedy bez splnění alespoň jednoho z výše uvedených bodů, se naší akce bohužel nemůžete zúčastnit.

Platí také, že by návštěvníci kulturních venkovních akcích, kde nelze dodržet rozestupy, měli používat ochranu dýchacích cest a pravidelně používat dezinfekci rukou.

Pravidla se ale mohou změnit, v tom případě budou platit aktuální nařízení.

Děkujeme za pochopení.
Reportáž ze Dne otevřených dveří AGROTEC Group 2020