Fotoreportáž z Kola pro život 2017

02. 05. 2017


Do Hustopeč zavítalo poslední dubnovou sobotu téměř 1300 bikerů, kteří si nenechali ujít 3. ročník cyklistického závodu Kolo pro život. Mohli si vybrat mezi trasami 50 a 31 km či nezávodní vyjížďku na 17 km. Nachystány byly i trasy pro děti v pěti různých věkových kategorií a nyní také poprvé maratonská trasa pro mládež 10-16 let pod názvem Junior Trophy Marathon.

Cyklisté na startu v Hustopečích s doprovodným vozidlem Kodiaq.

Organizátoři si sobotní ráno oddychli, když konečně po deštivém týdnu vykouklo slunce, které nás doprovázelo téměř celým dnem. Trať byla blátivá a o to technicky náročnější, proto se i organizátoři rozhodli jeden úsek vynechat a trať zkrátit. Nejlépe si s tratí poradil Pavel Boudný a Matouš Ulman (oba Česká spořitelna Accolade) a Martin Stošek (SYMBIO + BMC).  V kategorii žen obhájila své prvenství z úvodního KPŽ Jitka Škarnizlová (Česká spořitelna - Accolade). V cíli na závodníky čekal kompletní servis od sprch a wapek v DEPu Kooperativy po prádelnu Whirlpool, kde se závodníci zbavili špíny ze závodu a poté si mohli vychutnávat občerstvení z kuchyně cateringu KPŽ.

Divadlo Koráb při hře.

Součástí závodu byl nadupaný doprovodný program, v areálu AGROTEC se mohly děti sklouznout po nafukovacím kombajnu New Holland, prohlédnout si vystavené bagry a traktory, nebo se pobavit na divadelním představení Koráb. Na naší akci samozřejmě nechyběl ani multimediální kamion a mobilní pódium –​ AGROTEC Promotruck.

Nafukovací kombajn New Holland v garážích Agrotecu.

Dospělí se mohli například zapojit do soutěže o nejrychlejšího jezdce na cyklo-trenažeru, zúčastnit se tipovací soutěže o zájezd na Tour de France či otestovat si nové vozy Škoda jako třeba Kodiaq nebo Superb Laurin & Klement.

Červená Škoda Kodiaq v areálu Agrotec na akci Kolo pro život 2017.

Prohlédněte si galerii umístěnou níže a nezapomeňte, že již 13. května se v areálu společnosti AGROTEC a.s. můžete těšit na den otevřených dveří se zábavou pro celou rodinu!

Den otevřených dveří AGROTEC Group