Fotoreportáž ze Dne otevřených dveří AGROTEC Group 2022

31. 05. 2022


Den otevřených dveří – všechno, co jsme slíbili, bylo!

 

Dron kolegy markeťáka Martina Křižky měl v sobotu mapovat frmol v areálu hustopečské základny AGROTEC Group. „Má se pořádně rozfoukat, tak uvidíme, jak se nám zadaří,“ říká Martin. Všechno se nakonec zvládlo. Dron zaznamenal mraveniště strojů a lidí na polygonu a v jeho přilehlém okolí a nám se podařilo pobavit více než dva tisíce návštěvníků. Tolik jich totiž podle Pavly Poláškové z marketingového oddělení na Den otevřených dveří nakonec přišlo.

Traktory, to byla zase jízda!

 

Většina mířila rovnou na ukázkově připravený polygon. Jízda v traktorech a jednom traktorbagru byla a je stále největším lákadlem celé akce. „Je to fantastické, děcka to neskutečně baví, šáhnou si na volant, kousek si i zařídí. Jsem vždycky nadšený,“ volal z traktoru Tomáš Krčál, referent ND ze servisu ZT New Holland. Jezdí každý rok. Ve stanu se žlutou střechou, kde se jízdy řešily, kmitala Bětka Filová, její sestra a záda jim kryl marketingový specialista Aleš Petr. „Dobrý den, chcete modrý nebo červený traktor? Na devět třicet tady máme jeden volný,“ volal na příchozí Aleš.

Promotruck rozjížděl každoroční párty. V moderátorských rukách to letos měl opět Zbyněk Loucký, za jeho zády kapela Šarže 54, za zvukařským pultem Matěj Ostřížek.

          


Lákala rally auta, popeláři i elektrická KIA

 

„Dívej, tady s těma autama jezdí rally,“ tahal za ruku svého synka jeden z návštěvníků, když právě procházel kolem stanoviště Agrotec Škoda Rally Teamu a AGROTEC CZECH ABARTH Teamu.

          

„Vydejte se na komentované prohlídky, které právě začínají po mé pravé ruce,“ upozorňoval moderátor a Aleš Petr už žhavil mikrofon. „Tady vidíte sklízecí mlátičku New Holland, typickou svojí žlutou barvou, máme je ve čtyřech modelových řadách,“ začal svoji prezentaci Aleš.

           

„Vyfoť mě tady na tom popelářském autě,“ volala mladá žena na svého manžela. Na stupátku tahače s nástavbou pro popeláře, který stál hned při vstupu do areálu divize NA, vznikly desítky fotografií. „Jsem rád, že se vám tady líbí a že si to užíváte. Rádi bychom vám tady představili náš servis,“ vítal účastníky komentované prohlídky markeťák Lukáš Manca. Servisy jsme lidem otevřeli letos poprvé (na divizi NA a v AGRI CS) a byl o ně zájem. Pro děti si Lukáš připravil i soutěž. „Auta jaké značky tady děti opravujeme?“ ptal se Lukáš. A děti, jeden přes druhého volaly Ivecooooo! A za správnou odpověď zasloužená odměna. Výměna pneumatiky na simulátoru nerychlejšímu ze soutěžících trvala 13,45 sekund. „Zájem byl velký,“ konstatoval spokojeně Lukáš Manca.

           

Přijeli se zákazníci i kolegové s rodinami

 

Plno bylo také před showroomem u „červených“ kolegů. I tady byly v hlavní roli traktory. Z pobočky ve Slavicích přijel do Hustopečí prodejce z AGRI CS Pavel Šantrůček. „Chtěl jsem ukázat rodině kde pracuju,“ říká. V AGROTECu je nováčkem, pracuje tady teprve půl roku. Se svými dvěma dětmi v náručí se ve dveřích showroomu objevil také produktový manažer AGRI CS Petr Novák. „Potkávám tady i naše zákazníky, což je příjemné. Ti naše stroje znají, tak je tady ukazujeme spíš dětem,“ říká. 

          

Kolegové z personálního oddělení se letos objevili celkem na třech místech. „Hlavní stan jsme měli v centru dění, jedno menší stanoviště na AGRI a jedno na divizi nákladních aut u dálnice. Byli jsme překvapeni zájmem i o takto odlehlá místa, lidé opravdu kolovali. Zodpověděli jsme spoustu dotazů na naše studijní obory, rodiče se ptali na obory s praxí u nás, rozdávali jsme kontakty. Tři lidé projevili konkrétní zájem o práci u nás. Za mě pěkný den, pěkná akce,“ řekl Pavel Kašuba.

          

U stanoviště kolegů z divize osobních aut byl neustále hlouček lidí. „Největší zájem měli o testovací jízdu s elektrickou Kiou,“ potvrdila Martina Schuplerová z OA Hustopeče a Tomáš Šubarda, její kolega z Modřic. „Nedivím se, vždyť je to krásné auto,“ zdůraznil prodejce vozů značky KIA v Hustopečích Jakub Škotnár.

          

Všechno, co jsme slibovali, bylo – růžový traktor z Giro d’Italia, autogramiáda rally teamů, kapela, STRONNGMAN, slackline show mezi traktory, soutěže, dobré jídlo a pití a výtečná káva zdarma.

          

Je jedna hodina odpoledne, akce končí, naši rally jezdci odjíždějí směr Starovice. Tam na vyčleněném úseku svezou ve svých rally vozech 9 nejlepších z tipovací soutěže. A správná odpověď? Celkem 66 018 litrů natankovali řidiči v dubnu na naší čerpací stanici Naturalu 95. „Nejbližší tip byl 66 300 litrů,“ potvrdila Pavla Polášková.

          
 

Celému organizačnímu týmu a všem, co se na Dni Otevřených Dveří AGROTEC Group 2022 jakkoliv podíleli nebo se přišli podívat s rodinami moc děkujeme a doufáme, že jste si ho co možná nejvíce užili. 

Podívejte se na Videoreportáž ze Dne Otevřených Dveří

 


Podívejte se na Fotogalerii z Dne Otevřených Dveří