Kolo pro život již 25. 5. 2019

17. 05. 2019


Letošní čtvrtý podnik cyklistického seriálu Kolo pro život odstartuje již 25. 5. 2019 v Hustopečích. Trať vás provede po okolí Velkých Pavlovic, Bořetic, Brumovic, Horních Bojanovic, Boleradic či Kurdějova a těšit se můžete i na průjezd přes skiareál v Němčičkách. Během trasy si tak dosyta užijete nespočet výhledů na Pálavu a malebného prostředí místních vinohradů

Kolo pro život 25. 5. 2019 v Hustopečích.
V případě nepříznivého počasí je připravena i varianta, která se vyhne nejblátivějším úsekům.
 

AGROTEC Tour ŠKODA AUTO

Z variant závodu máte na výběr trasu B (56 km, start 11:00) a trasu C (35 km, start 12:00), přičemž v prvním případě si užijete převýšení 1408 metrů a u druhé varianty přívětivějších 825 metrů. V obou případech se startuje z Dukelského náměstí a končí v areálu společnosti AGROTEC na Brněnské 74. V případě trasy B vás čekají tři občerstvovací stanice, na trase C pouze dvě.  

Nezávodní variantou je výletní trasa D (Family jízda, start 12:30 z Dukelského náměstí) s délkou 22 km a minimálním převýšením 300 m, která vede převážně po asfaltových cestách, popřípadě zpevněných polních cestách.

Pro děti budou připraveny závody Junior Trophy v kategoriích dle věku: V našem areálu se dočkáte bohatého doprovodného programu: na Promotrucku vystoupí divadlo Koráb, budeme mít připravenou dětskou zónu a od 13 hodin jízdy se zemědělskou technikou. V zázemí dále naleznete občerstvení i zdravotní péči a v Depu Kooperativy mycí zónu a servis kol.

Kolo pro život jízdy traktorem.
Kdo se nestihl svézt traktorem na Dnu otevřených dveří AGROTEC Group, bude mít další šanci na Kolu pro život 25. 5. 2019.

Cyklistický seriál je vhodný pro jezdce všech kategorií: ostřílené závodníky, nadšence, začátečníky i děti. Více informací o samotném podniku i registraci (online registrace do 22. 5.) najdete na oficiálních stránkách Kola pro život.
 
Registrace do závodu
 
Další akce ve skupině AGROTEC