Koloběžky, kočárek, lego… AGROTEC Group nadělil radost!

09. 12. 2021


Zaměstnanci skupiny AGROTEC se zapojili do vánoční charitativní sbírky Pomáháme Ježíškovi. Nakoupili celkem jednadvacet dárků pro děti z rodin v nouzi. „Mám z toho radost, ale samozřejmě nejdůležitější je radost těch dětí,“ říká personalista Pavel Kašuba v jehož kanceláři se dárky kupily. Sbírku vyhlašuje každoročně Nadace AGROFERT.

Zaměstnanci AGROTEC Group si vybírali mezi dětmi z vytipovaných rodin. Skládala se celá střediska i jednotlivci. Jana Hrabalová z finanční účtárny obdarovala Anetku. „Přála si kočárek a panenku. Mám dvě dcery, proto dobře vím, jak by je zrovna takový dárek potěšil,“ řekla Jana Hrabalová. Parta z divize Nákladních automobilů udělala radost Mikeovi. „Koho obdarujeme jsme pečlivě vybírali, pročítala jsem se těmi příběhy a říkala si, že ani nevíme, jak se máme dobře,“ zamyslela se nad osudy rodin Jana Kouřilová. Mike dostane lego.

Kolektiv z finanční účtárny si vybral chlapce Vladislava. „Dočetly jsme se, že chlapec žije s maminkou v podnájmu, rodina čeká na přidělení obecního bytu. Jeho maminka pracuje na plný úvazek, Vladík chodí do školky, má spoustu kamarádů, je hodný a poslušný a miluje hokej,“ říká za všechny Martina Kolenčíková. Ladislav si přál lego. „Tak jsme se mu na něj poskládaly,“ dodala.
 
Více aktualit ze skupiny