Letní podnikatelský kemp 2019

17. 07. 2019


Čtvrtý ročník Letního podnikatelského kempu se již tradičně bude konat na zámku Vilémov v termínu 14.–21. července 2019. Projekt pořádá a organizuje Nadace ZET profesora Milana Zeleného ve spolupráci s Yourchance o. p. s. a Českou manažerskou asociací.
vilemov.jpg
I my budeme u toho: Agrotec se do této akce zapojil nejen finanční podporou, ale i aktivní účastí ve čtvrtek 18. července 2019 kdy je téma dne: „Náš zákazník – náš pán“ (profesionalita v podnikání). Agrotec a. s. zde bude mít svou prezentaci a večer v programu "Křeslo pro hosta" vystoupí generální ředitel Martin Rada, který bude odpovídat na dotazy profesora Zeleného.

Hlavním posláním projektu je příprava mládeže pro úspěšné zařazení do života po jejich odchodu z dětského domova. Mládež (16-19 let) z dětských domovů, azylových domů a ekonomicky znevýhodněných rodin se v rámci týdenního pobytu na kempu setkává s úspěšnými podnikateli, manažery a lidmi různých profesí a oborů.
zet-kemp-2.png
Účelem je probuzení talentů, povzbuzení chuti do života a nastavení cílevědomých, etických a kreativních návyků a schopností v nejranějším efektivním věku tvorby charakterů.  

Mladí lidé se učí zodpovědnosti za svá rozhodnutí. Podnikatelé, kteří mladým lidem věnují svůj čas a energii, je inspirují k podnikání, podporují jejich podnikatelské myšlení a dodávají jim odvahu pro jejich rozhodování.

Velice si vážíme toho, že se i díky naší pomoci může realizovat toto setkání mládeže, které vám po skončení kempu představíme na fotografiích a videu.
ZET Foundation profesora Milana Zeleného.
Poslání Nadace ZET si můžete prohlédnout na stránkách zetfoundation.com a více informací o akci zjistíte na stránkách věnovaným Letnímu podnikatelskému kempu