Webkamera na myčku v Hustopečích

25. 02. 2018


Pokud v okolí Hustopečí hledáte skvěle vybavené mycí centrum, nesmíte minout AGROTEC myčku u čerpací stanice (výjezd z města směrem do Velkých Němčic). Pro ještě lepší pohodlí jsme pro vás připravili přímý přenos z fronty před vjezdem do myčky, takže máte možnost nás navštívit v méně vytížené časy a nechat si své auto umýt bez čekání.

Myčka osobních automobilů je otevřena 7 dní v týdnu od 6:00 do 19:30. Myčku nákladních automobilů můžete využít od pondělí do pátku –​ opět v časech 6:00 až 19:30. Platba za myčku probíhá na čerpací stanici a aktuální ceník naleznete v sekci ostatní služby.


Aktuální pohled na frontu u myčky

V sekci ostatní služby i v kontaktech mycího centra je vložen pohled z webkamery, popřípadě si aktuální vytížení můžete prohlédnout níže. V provozní době myčky (od 6:00 do 19:30 každý den) je náhled aktualizován každých 30 sekund. Mimo tuto dobu se namísto aktuálního pohledu webkamery zobrazuje zástupný obrázek. 
 


Ve kterém pruhu se nachází fronta pro osobní automobily, a ve kterém pruhu fronta pro nákladní automobily, si můžete prohlédnout na následujícím obrázku. Mezi těmito dvěma pruhy se nachází odstavné místo pro auta, které nečekají ve frontě na mytí.

Automyčka Hustopeče přehled pruhů

 
Proč je důležité své auto udržovat čisté

Se závěrem zimy je na nemytém automobilu usazeno velké množství nečistot, které na sebe opakovaně vážou vlhkost i sůl. Tato kombinace vytváří ideální podmínky pro start koroze, jež se zejména na poškozených částech auta může objevit i přes antikorozní ochranu. Pokud se automyčky například po opravě laku obáváte, neváhejte kontaktovat některého z našich servisních techniků pro konzultaci

Jak samotné mytí probíhá? Ještě před vjezdem nezapomeňte sundat anténu, pokud je u vašeho vozu oddělitelná. V naší automyčce je nejprve obsluhou umyta hrubá povrchová špína pomocí vysokotlakého čističe wap. Obsluha myčky se zvláště zaměří na umytí špíny z kol a podběhů, nicméně před wap neuniknou ani nečistoty třeba na střeše. Poté následuje přistavení vozidla před rám automatické myčky, přičemž o správné poloze jste informování rozsvícením nápisu STOP. Na vůz je postupně nanášená pěna, šampón i vosk dle zvoleného programu a zároveň probíhá při oplachování šamponu mytí podvozku. V samotném závěru automatický rám myčky provádí sušení ohřátým vzduchem nasledované otřením zbytku kapek obsluhou z čelních a bočních skel i zrcátek.

Zastavte se za námi a vyzkoušejte naše služby! 
 
Ceník mycích programů