Plán akcí 2019 ve skupině AGROTEC

27. 02. 2019


V množství akcí, které během roku jako skupina pořádáme, se může být složité zorientovat, a proto vám práci usnadníme přehledem veřejných eventů pro rok 2019. Na své si příjdou příznivci zemědělské techniky, motorsportu, ale i rodiny s dětmi. Neváhejte si tuto aktualitu přidat mezi oblíbené stránky, jelikož na druhou polovinu letošního roku máme plánovanou celou řadu akcí, jejichž termíny se teprve budou upřesňovat, a tak budeme tento článek postupně doplňovat
 

Agrosalón 2019

icon-kontakt-4.png 26.–30. března 2019
icon-kontakt-1.png Agrokomplex Nitra, expozice AGROTEC ZST pavilon M5, AGRI CS SK pavilon M3, závěsná technika volná plocha E

Mezinárodní zemědělský veletrh Agrosalón je nejvýznamnějším událostí svého druhu na Slovensku. V našich expozicích se můžete těšit na prezentaci značek zemědělské techniky Amazone, New Holland, Case IH, Case Construction, Molčík, Pichon, Sip, Tehnos, Steyr i MacDon. V rámci veletrhu můžete využít slevu 15 % na celý sortiment značky SIP i výstavní slevy na modely Case IH Maxxum 115 a Puma 140X.  

Agrosalon Nitra s účastí značek z portfolia AGROTEC Group.

Další detaily akce naleznete na stránkách AGRI CS SK a více infromací o samotném veletrhu naleznete na webu Agrokomplex.sk.
 
 

Den otevřených dveří AGROTEC Group

icon-kontakt-4.png 4. května 2019
icon-kontakt-1.png Hustopeče

Květen je tradičním měsícem konání Dne otevřených dveří skupiny AGROTEC a i letos na vás čeká bohatý doprovodný program zaměřený na zábavu pro celou rodinu. Hlavním tématem dne bude bezpečnost a můžete se tak těšit na prezentaci složek integrovaného záchranného systému. Samozřejmě ale nebudou chybět ani jízdy se zemědělskou technikou a vyzkoušíte si i další produkty z našeho portfolia, natankujete se slevou a dostanete zmrzlinu zdarma. Podrobný program budeme sdílet zde na webu i skrze náš Facebook v průběhu dubna. 

Zemědělská technika New Holland na dnu otevřených dveří skupiny AGROTEC.
 

Deň poľa krmovín

icon-kontakt-4.png 23. května 2019
icon-kontakt-1.png Liptovský Ondrej

Výstava s předváděním zaměřená na krmiva: uvidíte žací stroje, obraceče a shrnovače slovisnkého výrobce SIP s komplexním pícninářským portfoliem. Akce je organizována sdružením dodavatelů zemědělské techniky na Slovensku AGRION.
 

Den otevřených dveří v Olomouci

icon-kontakt-4.png 24. května 2019
icon-kontakt-1.png Pobočka divize nákladních automobilů Olomouc

V pátek 24. května 2019 přivítá divize nákladních automobilů všechny příznivce užitkových a nákladních vozidel na pobočce v Olomouci.

Den otevřených dveří Olomouc - nákladní a užitkové automobily.

Před akcí naleznete více informací na webu www.agrotectrucks.cz
 

Kolo pro život

icon-kontakt-4.png 25. května 2019
icon-kontakt-1.png Hustopeče

V roce 2019 budou Hustopeče opět hostit sportovní podnik Kolo pro život AGROTEC Tour ŠKODA AUTO. Závod se ale koná o něco později, než je obvyklé, konkrétně 25. května 2019. Máme tak vyšší pravděpodobnost, že se nám vyhne nepřívětivé počasí, které v Hustopečích panovalo před dvěma lety, a vy si tak užijete malebnou krajinu v okolí Pálavy naplno. Okolí Hustopečí je protkáno stovkami kilometrů cyklostezek, které se v průběhu několika posledních let staly oblíbeným cílem mnoha cykloturistů

Kolo pro život Hustopeče 2019 se koná 25. května 2019.

Cyklistický seriál je vhodný pro jezdce všech kategorií: ostřílené závodníky, nadšence, začátečníky i děti. O zábavu se ale nemusí bát ani nezávodní doprovod: v areálu společnosti AGROTEC bude připraven našlapaný doprovodný program.

 

Více informací naleznete na oficiálním webu podniku.    

 
Case den 

icon-kontakt-4.png 31. května 2019 
icon-kontakt-1.png Letiště Kámen u Pelhřimova

Každé dva roky se letiště v Kámeni u Pelhřimova zahalí do červeného hávu, aby proběhl Case denjedna z největších událostí podobného ražení v České republice. V případě Case dne je jedna věc jistá: bude to velká show – vždyť například v minulosti na této akci vystoupila kapela Tři sestry, nebo jste mohli obdivovat 3500 koní pod kapotou traktor pullingového speciálu.

Heslem letošního ročníku je: "Červená znamená budoucnost – otevřete si cestu k technologiím zítřka". Dočkáte se polního předvádění, představení novinek i bohatého doprovodného programu, který mimo jiné bude zahrnovat akrobatické vystoupení Martina Šonky (Red Bull Air Race Team). Nosným tématem Case dne bude hledání úspor pomocí použivání moderních technologií: v akci uvidíte navigaci a automatické navádění, optimalizaci pojezdových tras, systém telematiky a správy provozu strojů či výhody sekčních kontrol

V rámci Case dne se rovněž koná sraz všech majitelů, příznivců a obsluh traktoru i mlátiček Case IH. Pro každého, kdo na akci dorazí s vlastním strojem Case IH, budeme mít připraven hodnotný dárek.

Case den Kámen u Pelhřimova 2019.

Další detaily o akci najdete na webu AGRI CS
 

AGROTEC Petronas rally 2019

icon-kontakt-4.png 14.–15. června 2019 
icon-kontakt-1.png Hustopeče

V červnu budou Hustopeče hostit již 15. ročník AGROTEC Petronas rally. Tratě doznaly drobných změn, ale charakteristické klikaté cestičky mezi vinicemi samozřejmě zůstávají. Můžete se těšit na českou i slovenskou špičku a na rally nebude chybět ani CZECH ABARTH RACING TEAM s vozem Abarth 124 Rally.

Abarth 124 Rally Martin Rada Hustopeče 2018

Před samotnou rally nezapomeňte sledovat web AGROTEC Group i web AGROTEC rally.
 

Dny otevřených dveří dealerské sítě New Holland

icon-kontakt-4.png Po celý rok
icon-kontakt-1.png ČR

Naše divize AGROTEC ZST pravidelně podporuje dny otevřených dveří u našich dealerů. Na akcích vás tak čeká skvělé občerstvení, profesionální prezentace i náš multimediální kamion

Dny otevřených dveří AGROTEC zemědělská technika, New Holland.

Pro informace o termínech sledujte web divize zemědělské techniky AGROTEC.
 

Deň poľa kukurice

icon-kontakt-4.png 11.–12. září. 2019
icon-kontakt-1.png Drienovec

Dvoudenní polní výstava spojená s předváděním zemědělské techniky se zaměřením na sklizeň kukuřice. V rámci výstavy budeme předvádět techniku Case IH i Tehnos a budou pro vás připraveny výstavní slevy a skladové kusy rovnou k odběru.
 
Další aktuality ze skupiny AGROTEC