Podpořili jsme Letní podnikatelský kemp 2018

11. 01. 2019


V roce 2018 jsme kromě dalších dobročinných projektů podpořili i Letní podnikatelský kemp pro mladé, jehož třetí ročník se konal v krásném prostředí Zámku Vilémov na konci července. V celém týdnu od 23. 7. do 29. 7. se zde setkávali významní čeští a slovenští podnikatelé, kteří předávali své zkušenosti z podnikání, hovořili o svých začátcích i o tom, jak správně uchopit vlastní nápad. Více o akci vám napoví video.
 
Video z Letního podnikatelského kempu pro mladé 2018. 

Kemp byl organizován pod hlavičkou ZET Foundation, jejíž zakladatelem je profesor Milan Zelený, ve spolupráci s yourchance o.p.s. a Českou manažerskou asociací. Akce dává každý rok šanci mladým lidem především z dětských domovů nastartovat své první kroky do praktického života –ať už chtějí podnikat, nebo se stát dobrým zaměstnancem. 

ZET Foundation profesora Milana Zeleného.
Poslání Nadace ZET si můžete prohlédnout na stránkách zetfoundation.com.


AGROTEC Group partnerem akce

V roce 2018 se na kempu poprvé podílela skupina AGROTEC, přičemž k účastníkům promluvil generální ředitel Ing. Martin Rada. Přítomní se měli možnost svézt s vozem Abarth 124 Spider, jehož ostrou verzi máte možnost potkávat v českém mistrovství rally.

Abarth 124 Spider Martin Rada
"Civilní" verze Abarth 124 Spider má totožný vzhled jako ostrý Abarth 124 Rally
 
Účastníky zároveň nadchla jízda se zemědělskou technikou značek New Holland i Case IH v agregaci se stroji Amazone a Sumo na pozemcích Farma Vilémov s.r.o. Dále společnost Cerea a.s. připravila neobvyklé odpoledne v přírodě. Zážitkem pro všechny přítomné byla návštěva farmy v Uhelné Příbrami, kde se seznámili s moderním způsobem chovu skotu, procesem dojení mléka, ale i technologií výroby bioplynu.

Kombajn New Holland sklízecí mlátička AGROTEC.
Sklizňová technika New Holland v akci.

Jsme rádi, že můžeme mladé lidi motivovat a podporovat v jejich osobním rozvoji
 
Více o skupině AGROTEC v roce 2018