Podzimní fotosoutěž AGROTEC Group 2018

03. 10. 2018


Podzim na polích umí být opravdu malebný. Dvě hodiny před západem zalévá zabarvené stromy žluté slunce, které již chodí nad horizontem výrazně níže, než je tomu v létě. Pole křižuje velké množství zemědělské techniky, která nejčastěji provádí orbu či hloubkové kypření, seje ozimé plodiny, nebo hnojí. To všechno vytváří ideální podmínky pro fotografování, a proto jsme pro vás připravili velkou podzimní fotosoutěž. Tématem je zemědělská technika, kterou dodává skupina AGROTEC, přičemž konkrétní značky naleznete jednoduše v sekci Zemědělská technika. Soutěž začíná 3. 10. 2018 a končí posledním říjnovým dnem, tedy 31. 10. 2018. Před účastí prosím prozkoumejte kompletní podmínky soutěže.

Velká podzimní fotosoutěž AGROTEC Group

Fotografie nám můžete zasílat prostřednictvím soukromých zpráv na Facebooku AGROTEC Group, popřípadě využíjte níže uvedený formulář. Samotné hlasování o nejúspěšnější fotografii probíhá na Facebooku v albu Velká podzimní fotosoutěž AGROTEC Group 2018 a vyhrávají tři fotografie s největším počtem "To se mi líbí". Pamatujte, že za sebe můžete poslat pouze jednu soutěžní fotografii.

O co soutěžíme? Dva nejúspěšnější z vás se můžou těšit na exkurzi do výrobního závodu Case IH v St. Valentinu. Během své návštěvy nahlédnete pod pokličku vzniku modelových řad Luxxum, Maxxum, Puma a Optum. Třetí místo oceníme propagačním setem jedné ze značek New Holland, Case IH, nebo Steyr.   
 
Kompletní podmínky soutěže
 
 

Formulář pro zaslání fotografie do soutěže

Kontaktní údaje
 


 

 

 

Přílohy

 
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


V souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, resp. zákona č. 428/2002 Z.z. v platném znění pro Slovenskou republiku tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním výše uvedených osobních údajů a jejich užitím.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.