Podzimní fotosoutěž AGROTEC Group 2019

23. 09. 2019


Právě 23. 9. začíná astronomický podzim a spolu s ním přichází i naše fotosoutěž, jejíž výherci se podívají na výrobu traktorů do továrny New Holland či Case IH dle vlastní preference. Podzim je pro fotografy zemědělské techniky velmi vděčný – příroda se převléká do teplých tónů a sluníčko již po většinu dne nevytváří ostré kolmé světlo, ale chodí v příznivějším úhlu o něco níže nad horizontem. Sklizeň obilovin už je dávno u konce a končí i sklizeň kukuřice na siláž. Zemědělské stroje nyní často potkáte v podmítkách, začíná orba a sejí se ozimé plodiny, popřípadě se pole přihnojují. V některých částech Česka již může začínat sklizeň kukuřice na zrno a celkově je tedy na polích velmi rušno

Velká podzimní fotosoutěž AGROTEC Group 2019.

To vše vytváří ideální podmínky pro focení zemědělské techniky a nic vám tedy nebrání vytáhnout svůj fotoaparát a vyrazit na pole ulovit stroj některé z námi zastupovaných značek. Tržní podíl traktorů New Holland, Case IH a Steyr na českých polích v součtu přesahuje 30 %, a tak se nemusíte bát, že byste domů došli s prázdnou. K tomu naleznete v portfoliu skupiny AGROTEC značky Amazone, Sumo, SIP, Pichon, Tehnos, OPaLL-AGRI a další. Zároveň je na českých polích možné potkat i nosič zemědělských nástaveb v podobě Iveco Traktor, který je postavený na základu modelu Trakker a je homologován jako traktor. Hlavním benefitem spojení těchto dvou světů je vyšší přepravní rychlost, nižší spotřeba pohonných hmot a vyšší kapacita i objem přepravy. Navíc je Trakker s homologací pro traktor osvobozen od tachografu.

Zemědělská technika New Holland – soutěž o zájezd do výrobního závodu.

Soutěžní fotografie posílejte do soukromých zpráv na Facebooku AGROTEC Group, popřípadě můžete využít přímo chat, který vyskakuje v pravém dolním rohu zde na stránkách. Pokud nepoužíváte Facebook, můžete využít formulář uvedený níže. Zaslané fotografie budou zveřejněny v albu na Facebooku s názvem Velká podzimní soutěž AGROTEC Group 2019 a zde bude probíhat i hlasování o nejúspěšnější snímek. Rozhodujícím faktorem je počet "To se mi líbí" u fotografie a dva nejúspěšnější soutěžící se dočkají možnosti jet se s námi podívat na výrobu traktorů New Holland či Case IH dle vlastní preference. Ani autor třetí nejúspěšnější fotografie nepřijde zkrátka – dostane od nás bohatý dárkový set některé z námi zastupovaných zemědělských značek. Pamatujte ale, že maximální počet zaslaných fotografií na soutěžícího je 1. 

Fotosoutěž se skupinou AGROTEC pro fotografy zemědělské techniky.
              
Soutěž začíná 23. 9. 2019 a končí 31. 10. 2019 ve 12:00. Výherci budou vyhlášení a osloveni nejpozději v prvním listopadovém týdnu, a to prostřednictvím Facebooku AGROTEC Group a jejich fotografie budou zveřejněny i zde na webu v další aktualitě. Kompletní podmínky soutěže naleznete zde.
 
Úplné podmínky podzimní fotosoutěže AGROTEC Group
 
Výherci předchozího ročníku podzimní fotosoutěže

Kontaktní údaje
 


 

 

 

Přílohy

 
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


V souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, resp. zákona č. 428/2002 Z.z. v platném znění pro Slovenskou republiku tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním výše uvedených osobních údajů a jejich užitím.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.