Přijďte za námi na Techagro 2018

15. 03. 2018


Druhý týden v dubnu nás čeká svátek všech příznivců zemědělské techniky, který se koná od 8. 4. do 12. 4. 2018 na brněnském výstavišti, přičemž expozice skupiny AGROTEC na Techagru obsadí téměř polovinu výstavní plochy pavilonu V. Přečtěte si dále, co všechno pro vás chystáme za značky New Holland, CASE IH, Steyr, Amazone, SIP, CASE Construction a další.


Expozice AGROTEC Techagro plán výstaviště


Společným jmenovatelem expozic společností AGROTEC AGRI CS bude zábavný doprovodný program, skvělé občerstvení pro návštěvníky, množství soutěží a samozřejmě představení novinek za všechny námi zastupované značky. Na své si příjdou zemědělci působící v rostlinné i živočišné výrobě, zástupci z rodinných farem, vinaři i sadaři a v neposlední řadě zájemci o komunální sféru z řad obcí a měst.


Expozice AGRI CS Techagro 2016.


Online registrace vstupenek za zvýhodněnou cenu

Na stránkách www.bvv.cz můžete využít náš promo kód pro nákup zvýhodněných vstupenek se slevou 40 %. Postup pro získání vstupenky za 80 Kč místo 130 Kč je následující:
  1. Navštivte stránky www.etickets.bvv.cz/cs a vyberte veletrh Techagro, který probíhá od 8. 4. 2018 do 12. 4. 2018.
  2. Do pole promo kód vyplňte 44GXEG2T4G a přejděte k online platbě.
  3. Zakoupená vstupenka k vytištění vám bude zaslána na e-mail.


Novinky námi zastupovaných značek

V rámci veletrhu vám představíme nový model CASE IH Maxxum s převodovkou ActiveDrive 8, pásový traktor Quadtrac s plynulou převodovkou CVX a Steyr Profi S-CONTROL 8. V rámci expozice AGRI CS si můžete rezervovat schůzku s produkt manažerem, který vám pomůže s výběrem stroje na míru. Formulář pro schůzku naleznete na stránkách AGRI CS. 

Za značku New Holland vám představíme autonomní traktor T8, který je schopen díky senzorům, technologii LIDAR i kamerám na poli pracovat zcela samostatně, T6 DynamicCommand s novou dvouspojkovou převodovkou, jež se v nejvyšší specifikaci blíží převodovce AutoCommand i zástupce dostupných a hospodárných strojů T4S. Na stánku New Holland najdete i nejvýkonnější sklízecí mlátičku na světe – CR 10.90, vinařský pásový speciál a sklízeč hroznů Braud. Celá expozice se ponese v duchu hesla Smart&Easy – snadný život s chytrými systémy s důrazem na řešení nedostatku pracovních sil na trhu práce. 

Expozice New Holland Techagro 2016.

Z nabídky stavební techniky CASE Construction vám představíme zástupce inovované modelové řady velkých kolových nakladačů 821G s radlicí na siláž, smykem řízený nakladač SR175 včetně EBF lopaty s přidržováním a kompaktní kolový nakladač 321F.

Za závěsnou a přívěsnou techniku vám budeme prezentovat všechny importované značky v naší nabídce. Těšit se tak můžete například na kombinovaný kypřič CEUS, nový postřikovač UX 01, SIP AIR 500 T, inovativní technologie WindControl a SwingStop Pro nebo nové stroje pro zpracování půdy a setí AGRI FARMING SOLUTIONS. V barvách New Holland představíme čelně nesený DiscCutter F 320P a vzadu nesený hydraulicky odpružený žací mačkač DiscCutter 320P.

Amazone Techagro 2016 AGROTEC
 
Těšíme se na setkání s vámi a nezapomeňte sledovat náš Facebookový profil pro více informací před veletrhem.
 
Další aktuality ze skupiny AGROTEC