Sledujte Case IH týdny online

26. 06. 2020


Počátkem června přišla dceřinná společnost AGRI CS s konceptem Case IH týdnů, jež mají za úkol nahradit letošní absenci Techagra a pomocí videí odprezentovat novinky na poli zemědělské techniky co nejširší veřejnosti. Pro tyto účely jsme spustili web www.caseihtydny.cz, kde hrdiny jednotlivých týdnů přehledně představujeme a postupně k různým aspektům strojů Case IH zveřejňujeme videa. Na konkrétní modelovou řadu jsou navíc vždy navázány zajímavé akce pro zákazníky a kdo tedy touží po prémiové červené značce zemědělské techniky, právě teď nadešla ta správná chvíle.
 
Prémiová sklízecí mlátička Case IH Axial Flow.
Inovovaná řada Case IH Axial-Flow 250 s AFS Harvest Command  – tedy s inteligentním nastavením mlátičky pro tu nejlepší kvalitu sklizně.
 

3 týdny za námi, 3 týdny před námi

Právě nyní jsme v polovině celé akce zaměřené na novinky značky Case IH. V prvním týdnu byla představena modelová řada Vestrum CVXDrive, jež výkonově spadá do spektra 100 až 140 koní. Jedná se o skvěle vybavený traktor, který váhově i výkonově vyplňuje mezeru mezi modelovými řadami Luxxum a Maxxum, přičemž do segmentu nižší střední třídy přináší stejné funkce, jakými disponují mnohem větší zástupci z řady Case IH Optum. Na týden traktorů Case IH Vestrum je navázáno zvýhodnění 2000 € na příplatkovou výbavu
 
Týden Case IH Vestrum CVXDrive

Ve druhém týdnu byl představen evergreen a bestseller mezi traktory střední třídy – legendární Puma. Ta tak po letech konečně navazuje na aktuální designový jazyk značky, který v roce 2015 svým příchodem nastavil již dříve zmíněný Case IH Optum. Přinést jen agresivní a moderní vzhled by ale nestačilo, a tak Puma posouvá hranice třídy v komfortu, chytrých technologiích i v bezpečnosti. Na týden traktorů Case IH Puma je návázáno speciální zvýhodnění 3000 € a atraktivní financování s 0% akontací a úrokem 0,5 %.
Týden Case IH Puma CVXDrive  
 
puma_clanek-21429.jpg
Nejprodávanější traktor s plynulou převodovkou ve své třídě – i to je Case IH Puma. 

Aktuálně probíhající týden je ve znamení sklízecích mlátiček a objemově jsme tedy skočili o několik příček výše. Konkrétně se věnujeme sklízecím mlátičkám Case IH Axial Flow 250, které jsou postaveny pro zákazníky se zájmem o vysokou produktivitu sklizně při maximální šetrnosti ke sklízené plodině. V rámci akce týden kombajnů Case IH můžete pořídit největší model Axial-Flow 9250 ve výbavě Comfort Edition za cenu 7 199 000 Kč bez DPH.
 
Týden Case IH Axial Flow  
 

Co nás čeká v následujících týdnech

V dalším týdnu se můžete těšit na představení nástupce legendarní modelové řady Case IH Magnum. Následně si odskočíme k malé modelové řadě Farmall a poté se s Case IH týdny rozloučíme ve velkém stylu, jelikož přijede americký Case IH Quadtrac. Nezapomeňte sledovat Facebook Case IH i AGRI CS, kde v rámci večerní premiéry uvidíte videa vždy jako první. Dále najdete všechny informace přehledně na webu www.caseihtydny.cz.
 
Sledovat Case IH týdny