Stali jsme se importérem značky Case IH v Maďarsku

05. 09. 2019


V rámci rozšiřování prodejní a servisní sítě skupiny AGROTEC jsme se stali importérem zemědělské techniky Case IH na území Maďarska. Tuto značku úspěšně reprezentujeme od roku 2001 v České republice a od roku 2009 rovněž na Slovensku. Od vstupu na maďarský trh si slibujeme stabilizaci i budoucí růst jak skupiny AGROTEC, tak samotné značky Case IH s využitím synergie a partnerství, které se společností CNH Industrial dlouhodobě udržujeme. 
 

AGROTEC Group – partner CNH Industrial.

Značku Case IH včetně všech prodejních a servisních aktivit vezme pod svá křídla dceřinná společnost AGRI CS Magyarország Kft, jež vznikla z naší společnosti AGRI SZERVIZ Kft. Vedením společnosti s centrálou ve městě Nagyigmánd je pověřen János Szollinger a další pobočky maďarští zemědělci naleznou ve městech Kocsord, Kaposvár a Simontornya. V první fázi bude na servisních a prodejních pozicích pracovat přibližně 50 zaměstnanců, nicméně vyhlídkou do konce roku je otevření dalších čtyřech poboček a přijetí 30 nových zaměstnanců.     

Budova AGRI CS – importéra zemědělské techniky Case IH.

Oficiální představení spolupráce proběhlo 5. září 2019 na 32. výstavě Bábolna Days Fair za účasti generálního ředitele skupiny AGROTEC Martina Rady a obchodního ředitele sekce Agriculture Karla Plešingera. I v tomto případě je našim nejvyšším cílem přinést poslání skupiny AGROTEC ve spojení s Case IH na maďarský trh: 
Pomáhat našim zákazníkům podnikat a ulehčovat jim cestu životem – jak činíme na území České republiky již od roku 1990. 

Zemědělská technika Case IH na poli – 2x Case IH Quadtrac a Case IH Magnum na jednom poli.

Naše poslání se shoduje s filozofií značky Case IH, jakožto leadera v oblasti pásových technologií, efektivity provozu a ochrany půdy. Tato spolupráce je příslibem, že budeme opět o něco blíže různorodým požadavkům zemědělců, kteří již v současné době využívají služeb společnosti AGROTEC Magyarország Kft., coby importéra zemědělské techniky New Holland v Maďarsku. Naším cílem je, aby pro každého z vás byla skupina AGROTEC synonymem kvality, odpovědnosti a důvěry, kdykoliv se spolu potkáme.
 
Další aktuality ze skupiny AGROTEC