Synergie značek IVECO a CASE CE

20. 10. 2021


Dne 22.9.2021 se na polygonu společnosti AGROTEC Group konala prezentace nového modernizovaného nakladače CASE řady G2 a zcela nového stavebního vozu IVECO T-WAY. My Vám z ní přinášíme reportáž.
Hned po příjezdu do areálu upoutal pozornost návštěvníků mohutný nakladač CASE 821G, který si zájemci mohli následně i vyzkoušet.

Po komentovaném představení nového stroje následoval pestrý program, včetně zkušebních jízd na novém IVECO T-WAY. Pro příznivce stavařské techniky bylo připraveno několik dalších strojů značky CASE Construction.Nový IVECO T-WAY je stvořen pro ty nejtěžší stavební mise a doplňuje tak modelovou řadu vozidel IVECO WAY.Naši zákazníci měli možnost tento vůz otestovat přímo v terénu a prověřit tak jeho schopnosti. Ohlasy na jízdu byli více než pozitivní. Dokonce i naše paní redaktorka se v tomto vozidle projela a její dojmy naleznete v našem článku o tom, jak se nový T-WAY snadno řídí. I když počasí nebylo z rána nejpříznivější, zákazníci dorazili v hojném počtu a pokud zrovna nejezdili, probírali s našimi prodejci témata související s novým vozidlem.

Prodejce těžké řady ze společnosti AGROTEC Group pan Radek Mičulka dodává " T-WAY je univerzální stroj, na který je možné namontovat celou škálu nástaveb. Využíváme převážně služeb lokálních nástavbářů, aby zákazníci neměli dlouhé přejezdy kvůli údržbě."


 

Více aktualit ze skupiny