AGROTEC patří k nejlepším zaměstnavatelům regionu

19. 06. 2017


Do soutěže Zaměstnavatel roku jsme se zapojili poprvé a o to větším potěšením je „vybojovaná stříbrná medaile“ v kategorii Zaměstnavatel regionu 2017 do 5 000 zaměstnanců.

Metodika hodnocení celé soutěže je zajímavým a hlavně objektivním měřítkem konkurenceschopnosti jednotlivých firem. To, že se AGROTEC Group umístil na 2. místě o něm vypovídá, že je společností ve skvělé finanční kondici, s vysokou produktivitou práce a bohatými investicemi do svých zaměstnanců. Pro zaměstnance AGROTEC Group to znamená nejen dobré pracovní a mzdové podmínky ale také širokou nabídku zaměstnaneckých výhod.
 
Umístěním na druhém místě v kategorii Zaměstnavatel regionu 2017 do 5 000 zaměstnanců tak dokazujeme, že úspěch již dávno neskrýváme jen v ekonomických ukazatelích, ale že stejnou důležitost přikládáme hledání nových příležitostí, naslouchání trhu a také svým zaměstnancům. Na slavnostním vyhlášení převzala diplom personální ředitelka Ing. Ivana Middleton společně s kolegy z Agrofertu.

zamestnavatel_roku_076-(1).jpg
Líbilo by se vám pracovat ve stabilní firmě, které záleží na zaměstnancích? Stačí se jednoduše podívat na výpis volných pozic nebo nám zaslat rovnou životopis a my se vám rádi ozveme.