Značka AGROTEC získala ocenění Czech Business Superbrands 2021

08. 04. 2021


Značka Agrotec dostala letos ocenění organizace Czech Superbrands. Titul Czech Business Superbrands 2021 je známkou speciálního postavení a uznáním vynikající pozice značky na lokálním trhu. Pečeť získávají značky se skvělou pověstí a ty, ke kterým mají zákazníci osobní vztah.
 
AGROTEC Group získal ocenění v soutěži Czech Business Superbrands 2021.
Ocenění Czech Business Superbrands 2021 je důkazem speciálního postavení a kvality značky AGROTEC na trhu.

„Z ocenění mám velkou radost. Vybírá se totiž z tisíců nominovaných značek a součástí výběrového řízení je i spotřebitelský průzkum, což je jeden z nejdůležitějších prvků výběrového řízení. A vzhledem k tomu, že se do soutěže nedá nijak přihlásit, protože při nominaci se vychází z databáze všech registrovaných obchodních trademark značek, považuji toto ocenění opravdu za velký úspěch,“ řekl marketingový ředitel skupiny AGROTEC David Pokorný.

Značky hodnotí odborná komise, složená z profesionálů z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu. Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Již přes 20 let identifikuje ve více než 90 zemích světa na základě sjednocených kritérií a metod nejlepší z nejlepších. Značky jsou vyhodnocovány v segmentu spotřebitelských i podnikatelských (B2B) značek. Na konci hodnotícího procesu získávají spotřebitelské značky oceňění Superbrands 2021, podnikatelským značkám je udělen titul Business Superbrands 2021.
 
Ocenění Czech Business Superbrands 2021 pro AGROTEC Group.