Zveme vás na dny eMobility 19.–20. 8. a 26.–27. 8. 2020

07. 08. 2020


Srdečně zveme všechny fanoušky moderních technologií a alternativních pohonů vozidel do Hustopečí na Dny eMobility. Těšit se můžete na osobní automobily Škoda a Kia s čistě elektrickým, nebo hybridním pohonem. Dny eMobility proběhnou ve dnech 19.–20. 8. a 26.–27. 8. 2020, přičemž akce proběhne vždy od 9:00 do 15:00 bez nutnosti rezervace místa.
 
Dny elektrických a hybridních vozidel na zkoušku v Hustopečích.
Škoda Superb iV je první vůz značky s plug-in hybridním pohonem. Naleznete zde kombinaci benzinového motoru 1,4 TSI a elektromotoru s maximálním systémovým výkonem 160 kW.
 
Představíme také novinku na trhu: elektro auto ELZEBRA, které je ideálním řešením pro města a obce. Rovněž se můžete těšit na CENNTRO METRO, které i přes své kompaktní rozměry umožnuje osazení mnoha druhy nástaveb. Na vozidla je možné získat dotační podporu, a tak pro vás budeme mít přímo na místě připravenou možnost nezávazných dotačních konzultací. Aby naše Dny eMobility byly kompletní, čeká vás v neposlední řadě prezentace elektrokol
zebra-cenntro-(1).png
Plně elektrické vozidlo CENNTRO METRO (vlevo) je možné dodat s mnoha variantami nástavby: korba, chladící box, plošiny, kropící či zametací vůz. ELZEBRA představuje elektrické multifunkční vozidlo vhodné pro ekonomický provoz.

souhrnne-informace-emobilita.png

 

Těšíme se na vás a v případě jakýchkoli dotazů se můžete obrátit na pana Lukáše Mancu: +420 724 825 809, manca@agrotec.cz
 
Další aktuality ze skupiny AGROTEC