CASE IH Quadtrac v pořadu Autosalon!

24. 11. 2017


Fanoušci zemědělské techniky u televizních obrazovek si ve čtvrtek 30. 11. 2017 ve 20:15 hod. přijdou na své. Na Prima COOL v pořadu Autosalon se totiž objeví nepřemožitelný král polí – CASE IH Quadtrac. Druhou šanci na shlédnutí dílu dostanete v sobotu 2. 12. v 8:45 na TV Prima, popřípadě kdykoli na webových stránkách televize. Prohlédněte si naši upoutávku a připravte se na pořádnou jízdu!
 

 

Dva experti v souboji

Můžete se těšit na testování traktoru i vzájemný souboj dvojice moderátorů – Františka Fialy a Martina Smolíka. Po krátkém představení stroje se proti sobě se utkali hned v několika disciplínách. Kdo si s nejsilnějším sériově vyráběným traktorem na světě poradil lépe se ale dozvíte až v samotném vysílání. Stejně tak vám řekneme, jestli vyvine větší tlak na půdu František na jedné noze, nebo CASE IH Quadtrac.
 
CASE IH Quadtrac TV Prima Autosalon František a Martin.  
 
Oba moderátoři si natáčení s tímto strojem vyloženě užívali – přece jen v podobném stroji se nesvezou každý den. Při natáčení šlo hlavně o zábavu a o vtipně pojatou demonstraci dovedností traktoru Quadtrac, takže se nemusíte bát nudného recitování technických parametrů. Budeme přejíždět vajíčka, jezdit mezi kužely a moderátoři se pokusí v přesnosti i rychlosti porazit nejen toho druhého, ale taktéž navigaci traktoru
 
CASE IH Quadtrac v Autosalonu na Prima COOL. 

 
Čtyři velikáni na poli

Kromě speciální edice traktoru Quadtrac v černém lakování k 20. výročí tohoto stroje jsme na poli měli i další tři modely. Pro úvodní nástup měl štáb pořadu Autosalon k dispozici celkem 2746 koní v pohybu – a to už dokázalo při cestě na pole vytvářet zmatek v dopravě! Po natočení úvodu vyrazil Quadtrac 600 a jeden z traktorů Quadtrac 620 podmítat, protože takové stádo koní je škoda držet nevyužité na jednom místě a někdo musí pracovat, když my máme zábavu
 
CASE IH Quadtrac na poli
 
Natáčení proběhlo v podniku ZAS Bečváry, a.s., kterému bychom tímto rádi poděkovali. Níže si můžete prohlédnout fotogalerii z natáčení a pro více informací nezapomeňte sledovat naši Facebook stránku. Také se nezapomeňte zúčastnit soutěže, která proběhne v souvislosti s natáčením na Facebook CASE IH.