Přijímací technik Iveco a Fiat

Místo pracoviště: Typ pracovního vztahu:
  • Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu:
  • Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru:
  • Na dobu neurčitou

Náplň práce, která vás čeká:

  • Přijímání objednávek k opravě a servisní kontrole vozidel.
  • Příjem vozidel do opravy nebo k servisní kontrole.
  • Stanovení rozsahu a termínu opravy včetně předpokládaných nákladů na opravu.
  • Komunikace se zákazníkem o průběhu opravy.
  • Administrace a logistika zakázek.
  • Předání vozidla po opravě nebo po servisní kontrole.
  • Nabídka prodeje náhradních dílů a doplňků.
  • Spolupráce se servisem, prodejci a subdodavateli.

Požadavky, které na vás máme:

  • Středoškolské vzdělání technického směru.
  • Praxe v segmentu automotive výhodou.
  • ŘP sk. B, C výhodou.
  • Znalost práce na PC (SAP výhodou).
  • Orientace v katalogu náhradních dílů, zkušenosti s logistikou, zákaznickým servisem a jednání s klienty.
  • Samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost.

Benefity, které pro Vás máme:

Dny volna navíc
U nás si užijete až o 5 dní volna navíc. Dopřejeme vám také extra volné dny pokud vás čekají životní milníky, jako například promoce a první den  vašeho prvňáčka ve škole.
Vůz k osobním účelům
Kultura, rekreace, zdraví
Sami nejlépe víte, co vám udělá radost. Díky benefitovému programu, kde získáváte věrnostní body si můžete vybírat z nabídky až 10 000 služeb a zboží.
Kariérní růst
Každoročně vyhlašujeme mnoho interních výběrových řízení. Rádi dáváme možnost nejprve našim zaměstnancům projevit své ambice dostat se na kariéním žebříčku výš.
Zajištění a příspěvky
Máte u nás možnost čerpat příspěvek na penzijní připojištění a stejně tak při samotném odchodu do důchodu vám můžeme poskytnout finanční dar.
Stravování
Stravování
Samozřejmostí u nás je dotované závodní stravování, kde je naším dodavatelem garantován výběr z několika druhů jídel nebo jsou zaměstnancům poskytovány stravenky.
Zaměstnanecké slevy
Díky dobrým partnerským vztahům zajišťujeme našim změstnancům a jejich rodinám zvýhodněná volání, slevy na osobní automobily, PC vybavení a slevy na zájezdy.

Jaká je cesta k nám?

1. Pošlete nám CV
Odešlte nám svůj životopis a my Vám do 14-ti dnů odpovíme.
2. První kolo výběrového řízení
Na prvním kole se potkáte s personalistkou Simonou.
3. Druhé kolo výběrového řízení
Když si padneme do oka, pozveme Vás na druhé kolo.
4. Vítejte v AGROTECu!
Pokud se i Vám bude líbit u nás, rádi Vás uvítáme v AGROTEC GROUP.

Co by Vás ještě mohlo zajímat?

Zaujala vás tato pozice?

Kontaktní údaje

Údaje o požadované profesi

Kč / měsíc

Přílohy

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Souhlasím se zařazením do databáze uchazečů po dobu 12 měsíců pro možnost nabízení volných pracovních pozic

V souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, resp. zákona č. 428/2002 Z.z. v platném znění pro Slovenskou republiku tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním výše uvedených osobních údajů a jejich užitím.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Neodpovídá tato práce vašim představám?