Reportáž – Den otevřených dveří AGROTEC Group 2017

15. 05. 2017


V sobotu 13. května se konal v areálu společnosti AGROTEC Den otevřených dveří, který byl pojatý ve smyslu les, farma a zahrada. Program startoval v 10 hodin a během celé akce nám krásně svítilo sluníčko.

IMGP7435.jpg

Návštěvníci, kterých dorazilo bezmála 2000, si mohli koupit farmářské výrobky, ochutnat víno z okolního vinařství nebo se projet traktory, které skupina AGROTEC Group zastupuje, či využít testovací jízdy automobilů ŠKODA a KIA.

IMGP7408.jpg

K poslechu nám hrála během dne kapela Na2fáze, která využila náš moderní Promotruck, který je od letoška využíván jako mobilní stage s širokými možnostmi uplatnění. 

IMGP7553.jpg

Hlavním programem byla Timber show, kde dva siláci ukázali, jak probíhají závody ve sportovním dřevorubectví. Na programu byly sekery, ruční pily dlouhé 2 metry a motorové pily s výkonem přes 70 koní. Mezi disciplínami byli zapojeni také diváci. 

IMGP7546.jpg

Pro ty nejmenší návštěvníky jsme si přichystali malou ZOO, kde se mohly projet na koních, dále si mohly vykovat s mistrem kovářem svůj šperk, vymalovat obrázky s naší technikou, vytvořit něco pěkného na památku pod dohledem zkušených pracovnic z Ekocentra Trkmanka nebo si užít zábavu na skákacím hradu ve tvaru mlátičky. Veliký zájem byl také o vyřezávaný kolotoč na ruční pohon. 

IMGP7422.jpg

Přijeli za námi i studenti z VUT Brno, kteří zde vystavili studentskou formuli. Oblíbená byla i soutěž ve Virtuální realitě. Po nasazení brýlí se soutěžící objevil v našem showroomu ŠKODA, ve kterém měl za úkol najít tři chybějící díly automobilu ŠKODA Kodiaq a umístit je zpět na auto.

IMGP7458.jpg

Další soutěží byla výměna kola na závodním automobilu Agrotec Racing team na čas. K osvěžení si návštěvníci mohli dát Zmrzku, pivo z místního Hradního pivovaru či se posilnit kávou Dallmayr nebo hustopečskou mandlovicí. Nově jsme zde přivítali i dlouhodobého partnera Diakonii ČCE, středisko Betlém, s jejich výrobky.

IMGP7432.jpg


Podívejte se na rozsáhlou galerii, která je umístěná níže, a zavzpomínejte na tento příjemný den, jenž jsme spolu měli příležitost prožít. Děkujeme vám za vaši přízeň a budeme se těšit na další setkání!