Kalendáře CASE IH, New Holland a Steyr 2018

05. 12. 2017


Pro uživatele a fanoušky značek zemědělské techniky CASE IH, New Holland a Steyr jsme stejně jako každý rok připravili kalendáře, které vám zkrášlí vaše kanceláře, dílny i garáže. Kalendáře můžete koupit buď přímo v e-shopu našich divizí, nebo se můžete zeptat u svého nejbližšího dealera v prodejní síti AGROTEC Group

Ve všech případech se jedná o nástěnný kalendář větších rozměrů, který obsahuje fotografie největších novinek v akci. 
 

Kalendář CASE IH 2018 – 140 Kč/ks

Kalendář pro značku CASE IH s rozměrem fotografií 48x45 cm na kvalitním křídovém papíru prezentuje hlavní novinky za rok 2017 i ty nadcházející pro rok 2018. V kalendáři naleznete kompaktní Luxxum, inovovaný Maxxum s designem převzatým z traktorů Optum, nový Quantum pro vinaře, ale i osvědčenou vlajkou loď a rekordmana AGROTEC Group – CASE IH Quadtrac, který jste měli možnost nedávno spatřit v pořadu Autosalon.

CASE IH Kalendář 2018
 
Objednejte kalendář CASE IH


Kalendář New Holland 2018 – 150 Kč/ks

Nástěnný kalendář v rozměru 63x42 cm, ve kterém naleznete většinu zástupců z portfolia značky New Holland včetně stavebních strojů. V kalendáři tak nechybí traktory od řady T4 do T8, rekordní mlátička CR10.90, sběrač hroznů Braud 9070L, řezačka FR920 ani koncept traktoru poháněného biometanem.

Kalendář je v polomatném provedení na kvalitním křídovém papíru a díky velikosti čísel se v něm zorientujete i na větší vzdálenost. 

New Holland nástěnný kalendář 2018
 
  Objednejte kalendář New Holland
 

Kalendář Steyr 2018 – 200 Kč/ks

Nástěnný kalendář s rozměrem 60x42 cm prezentuje traktory značky Steyr tradičně spolu s hesly, které konkrétní model vtipnou formou vystihují. Stejně jako v předchozích případech můžete od kalendáře očekávat kvalitní zpracování a krásné fotografie techniky, přičemž pro příznivce červeno-bílé značky se jedná přímo o povinnost.

Steyr traktory kalendář 2018.

Objednejte kalendář Steyr