Aleš Bradáč

Když jsem se před lety rozhlížel, kam po výšce dál, kamarád mi dal tip na Trainee program v AGROTECu. Šlo o zemědělskou divizi zajišťující prodej a servis závěsné a přívěsné techniky.
První dva měsíce mě ředitel divize přidělil k prodejcům nových strojů. Tady jsem poznával prodávanou techniku, ale také procesy i administrativu uvnitř firmy. Pak jsem přešel na díly a podíval se do skladu. Nakonec jsem naskočil do hlavního pracovního poměru jako prodejce náhradních dílů.

Seznamte se s Alešem

V AGROTECu se zabývám prodejem veškerých náhradních dílů pro stroje, které můžeme vidět při práci za traktorem. Jde o tisíce položek pro stovky strojů. Na starosti mám obchodní partnery v rámci naší dealerské sítě a potřeby našich servisů New Holland.
V podstatě je to o objednávání zboží ze zahraničí, hlídání potřebných skladových zásob, zpracování objednávek a faktur i řešení případných reklamací.

Jak bych trainee program představil ostatním?

Za sebe musím říct, že Trainee program pro mě byl skvělým odrazovým můstkem. V průběhu práce jsem se postupně seznámil s prací na více pozicích a poznal, jak společnost funguje. Důležité je, že se vám vždy věnuje zkušený kolega, na kterého se bez obav můžete obrátit. Trainee se v podstatě bere jako běžný zaměstnanec. Z toho plyne samozřejmě hodně výhod, ale i povinností.

Co Aleše baví na AGROTECu?

Jsem rád, že mohu dělat práci, která mě baví. K zemědělství mám ostatně blízko, protože doma máme malé, možná pro někoho i velké, hospodářství. Občas se podívám i do zahraničí k výrobcům, například do Německa, Francie, nebo Anglie. Důležité je, že se pořád něco děje a jsem v neustálém kontaktu s lidmi.

Co Aleše baví ještě?

• Trávení času s rodinou
• Sport, především fotbal
• Cestování

Vzkaz od Aleše zájemcům o Trainee

"Trainee program má co nabídnout mnohým studentům středních a vysokých škol. AGROTEC Group je velkou firmou, takže si určitě vybere každý. A to zejména ten, koho baví pozemní technika, ale není to jen o ní."
 

Bavilo by Vás to s námi také?
Podívejte de na seznam volných pozic.

Volné pracovní pozice