Bronislav Puzrla

Broněk je v AGROTECu přes 20 let. Začínal jako skladník na škodovce, po pěti letech přešel do BOSCH servisu na pozici technika. Postupně se vypracoval a v současné době (již řadu let) šéfuje celému středisku, konkrétně pěti kolegům, se kterými poskytují zákazníkům pozáruční servis osobních aut.

Seznamte se s Broňkem!

Pozici vedoucího, ve které obstál, si původně představoval trochu jinak. „Myslel jsem, že to bude jednodušší. Že když to budu všechno brát ve férové rovině, že mi to okolí i férově vrátí. Po letech jsem zjistil, že jsou chvíle, kdy musí být člověk tvrdý a musí umět rozhodnout. To bylo pro mě nové. Rozhodně to není jen o velikosti kolektivu, ale spíše o nastavení priorit,“ říká Broněk, který dovede dílnu skutečně podržet. „Stalo se, že kluci najednou onemocněli a já jsem na dílně zůstal sám. Přijal jsem auto, napsal zakázku, opravil auto, předal a jel jsem dál. Ustál jsem tak dva týdny,“ vzpomíná Broněk a jinými slovy říká, že dobrý šéf si umí poradit i v těžké situaci.

Co Broňka baví na jeho práci?

Zakládá si na tom, že se svými kolegy vytváří pohodové prostředí pro zákazníky, něco jako alternativu „značkového“ servisu. „Chceme to tady mít tzv. rodinné. Hodně se o to zasloužil můj předchůdce p. Janík, který říkával: Dejme lidem alternativu, tedy něco, co u značky nemají. Tam jim vše diktuje  automobilka – jak mají převzít auto, předat zakázku, atd. U nás nejsme tak svázání a můžeme zákazníkovi vycházet vstříc trochu jiným, volnějším způsobem. Zásadní je, když se u nás zákazník cítí dobře a odjíždí spokojený. Jedině tak víme, že se vrátí, až nás bude znovu potřebovat. 

Co Broňka baví ještě?

  • Dovolené s rodinou
  • Sport, trénování mládeže
  • Úspěšně vede L.F. CLUB KARATE DO v Hustopečích, je držitelem 4. DANU 

Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.


Volné pracovní pozice