Honza Bartoš

Můj příběh v AGOTECu se začal odehrávat před 12 roky a je bohatý nejen na zážitky ale také na profesní změny. Jako manažer jsem se nenarodil a mám za to, že se tak nerodí nikdo. Je to běh na dlouhou trať, stejně jako moje cesta k pozici manažera servisů CASE CE pro ČR. Nástup pro mě byl ve znamení servisní práce na stavebních strojích – jako řadový mechanik. Výzvy a šikovní lidé kolem mě,  mě motivují. Dostal jsem se tak na manažérské křeslo postupně od práce výjezdního mechanika a přijímacího technika až přes vedoucího servisního střediska.

Seznamte se s Honzou!

Náš tým zajišťuje poprodejní servis stavebních strojů. Moje práce je nejvíce o vedení lidí s ohledem na optimální ekonomiku a výsledky střediska, vše dle platné legislativy a směrnic společnosti s maximálním důrazem na prozákaznickou orientaci. Tato práce je i o hledání nových příležitostí a je to práce s lidmi, takže nejlepší na světě.

Co Honzu baví v AGROTECu?

O AGROTECu jsem se dozvěděl u svého prvního zaměstnavatele. Bylo to v době žní, kdy nevyšlo počasí a s chlapama přišla řeč na AGROTEC. Už první seznámení o poměrech a praxi mi napovídalo, že zde chci být a budu zde „doma“. Pro mě je podstatné že v AGROTECu stále funguje: CO SE SLÍBÍ TO PLATÍ. Velké štěstí mám taky na lidi a bez kolegů, kteří jsou pracovití, zarputilí, drží pospolu a mají schopnost opětovně vstát, po té co vám někdo, nebo něco podrazí nohy a to s hlavou nahoře. Vše je o lidech a věřte není to klišé. Mám zde také možnost pracovat v oboru a „nezakrnět“. Jako velký benefit beru fakt že každý jednotlivec, který chce na sobě stále pracovat, tak může. AGROTEC je hodně nakloněná společnost ke vzdělávání a osobnostnímu rozvoji zaměstnanců.

Co Honzu baví ještě?

  • Skvělá rodina
  • Stolní tenis
  • Společné zážitky s kamarády


Bavilo by vás to s námi taky?
Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí


Volné pracovní pozice