Jan Stehlík

Jan nastoupil do firmy v roce 2005 jako mechanik zemědělských strojů. Přišel do postupně se rozšiřujícího kolektivu, ve kterém se zkrátka cítil dobře. „Všichni tu byli na jedničku. A pořád jsou, protože držíme pohromadě,“ tvrdí. Tým se postupně rozrůstal a Jan po zhruba 7 letech dostal nabídku dělat mistra dílny.

Seznamte se s Janem

Podstatná část jeho pracovní činnosti je o komunikaci s lidmi. Přijímá stroje do dílny k opravám, objednává náhradní díly a rozděluje práci mechanikům. Věnuje se i nováčkům v týmu. Podle jeho slov nemusí mít vždy navrch čistokrevní mechanici nebo diagnostici. „Od nových lidí očekáváme především týmového ducha a aktivní přístup ve smyslu chtít se učit. Přišli lidé, kteří moc do týmu nesedli, přestože na tom byli odborně dobře. Vedle toho k nám přišli třeba elektrikáři, kteří nebyli přímo z oboru, ale měli chuť, zapadli do týmu a dnes jsou z nich perfektní kolegové,“ vysvětluje Jan.

Co Jana baví na jeho práci?

Různorodost a nové věci v našem oboru. Kdyby mě to nebavilo, nedělal bych to tak dlouho. Potenciál vidím také ve spolupráci s učni. S každým školním rokem se na dílně objevuje několik teenagerů z oboru mechanik-diagnostik zemědělské a stavební techniky. Rozdělujeme je do procesu ke konkrétním mechanikům, čtvrtletně je hodnotíme a připravujeme je na závěrečné zkoušky, které probíhají v našich dílnách. Někteří z nich jsou opravdu nadějní a to mi do budoucna dává smysl.

Co ho baví ještě?

  • Věnuje se rodině, především 2 dětem
  • Občas zajede na ryby
  • Když to časově vychází, tak zamíří do fitka  


Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.


Volné pracovní pozice