Jan Stehlík

Jan nastoupil do firmy v roce 2005 jako mechanik zemědělských strojů. Přišel do postupně se rozšiřujícího kolektivu, ve kterém se zkrátka cítil dobře. „Všichni tu jsou na jedničku, držíme pohromadě,“ popsal dojmy na začátku své kariéry. Tým se postupně rozrůstal a Jan postoupil na mistra dílny. V roce 2023 obstál v pohovoru a posunul se na šéfa servisní sítě dceřiné společnosti AGRI CS a.s. 

Seznamte se s Janem

Podstatná část jeho pracovní činnosti je o komunikaci s lidmi. Podle jeho slov nemusí mít vždy navrch čistokrevní mechanici nebo diagnostici. „Od nových lidí očekáváme především týmového ducha a aktivní přístup ve smyslu chtít se učit. Přišli lidé, kteří moc do týmu nesedli, přestože na tom byli odborně dobře. Vedle toho k nám přišli třeba elektrikáři, kteří nebyli přímo z oboru, ale měli chuť, zapadli do týmu a dnes jsou z nich perfektní kolegové,“ vysvětluje Jan.

Co Jana baví na jeho práci?

Různorodost a nové věci v našem oboru. Kdyby mě to nebavilo, nedělal bych to. Potenciál vidím také ve spolupráci s učni na jednotlivých servisech. S každým školním rokem se na dílnách objevuje několik teenagerů z oboru mechanik-diagnostik zemědělské a stavební techniky. Rozdělujeme je do procesu ke konkrétním mechanikům, čtvrtletně je hodnotíme a připravujeme je na závěrečné zkoušky, které probíhají v našich pobočkách. Někteří z nich jsou opravdu nadějní a to mi do budoucna dává smysl.

Co ho baví ještě?

  • Věnuje se rodině, především 2 dětem
  • Občas zajede na ryby
  • Když to časově vychází, tak zamíří do fitka  


Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.


Volné pracovní pozice