Jana Hrabalová

Jana zanedlouho oslaví pracovní jubileum, 30 let ve firmě. Nastupovala na doporučení a nelituje. Vzděláním měla blízko k číslům a výpočetní technice a tak to také zůstalo. Začala jako řadová účetní a  postupně se vypracovala. Ve skupině AGROTEC jsou i obě její dcery.

Seznamte se s Janou

Zkušenosti a přehled Jana získávala díky růstu firmy. Nebála se nových věcí, postupně začala vést účetnictví nově kupovaných společností. Dnes účtuje dvě velké dceřinky zaměřené na zemědělskou (AGRI CS a.s.) a stavební techniku (AGROTEC servis s.r.o.), a to podle českých i mezinárodních standardů. Kromě klasického účtování faktur, se kterými jí pomáhá centrální účtárna, připravuje daňová přiznání a odpovídá za uzávěrkové operace zahrnující např. opravné položky, dohadné účty, daně z přidané hodnoty, daně z příjmů apod. 

Co Janu baví na firmě?

„Kdyby mě to nebavilo, nedělala bych to 😊. Líbí se mi, že neřeším pouze jednu část účta, ale naopak mám širší záběr. Od práce s přijatými fakturami jsem se dostala do mnoha oblastí, od všeho dělám něco a právě ta různorodost mě baví. Jde o to, nebát se zkoušet nové věci. Chce to poprat se a neutíkat, i když to hned nejde."

Co Janu baví ještě?

  • Jízda na kole
  • V zimě běžky, lyže
  • Díky období covidu se naučila stříhat vinohrad

Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.


Volné pracovní pozice