Jana Kouřilová

V roce 2020 oslavila ve firmě 26 let. Původně začínala u zemědělské techniky. Firma tehdy rozbíhala servisy nákladních aut IVECO, kde Jana našla dlouhodobé uplatnění. Její pracovní život je tak s divizí nákladních automobilů spojen od samotného začátku.

Seznamte se s Janou

Práce referentky Jany je o veškeré administrativě spojené se servisem náklaďáků, od fakturací přes vedení pokladny, různé rozbory a výkaznictví až po vytváření podkladů pro mzdy. „V rámci přechodu na nový informační systém byla a stále je pro náš servis klíčovou osobou. Je nepostradatelná nejen pro vlastní tým,“ říká o Janě její nadřízený.

Co Janu baví na AGROTECu?

„Líbí se mi ta rozmanitost, rozhodně nejde o jednotvárnou práci.“ říká Jana, která se během své kariéry významně podílela na převádění podkladů do elektronické formy. Dá se říct, že z více jak dvaceti lidí v týmu dnes patří k asi desetičlennému jádru hustopečské pobočky. „Myslím si, že kolektiv je to, proč tu tzv. držáci zůstávají. Mám radost, když se služebně mladší kolegové dokáží vypracovat na špičkové mechaniky. Škoda, že mladí obecně nemají větší zájem a trochu více vytrvalosti. Všechno chce svůj čas,“ dodává Jana.

Co Janu baví ještě?

•    Ráda trávím čas se psem .
•    Otec mi říkával, že nejlepší je, když se práce stane koníčkem. Mně se to povedlo 😊.
•    Pečení.


Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.

Volné pracovní pozice