Jaroslav Svoboda

Do AGROTEC Group Jaroslav nastoupil jako automechanik osobních aut na pobočku v Modřicích u Brna. „Po čtyřech letech se uvolnila pozice mistra dílny. Nebyl mi lhostejný kolektiv, a tak jsem se přihlásil,“ říká po roce a půl šéfování zhruba desítce lidí.

Seznamte se s Jaroslavem

„Chlapi na dílně si musí pomáhat, být pozitivní jeden k druhému. S tím přímo souvisí kvalita odvedené práce, efektivita a celkové výsledky. A samozřejmě i mzda. Domnívám se, že jako kolektiv jsme šli hodně nahoru, a to nejen v dílně. Kluci chodí spolu na fotbal, občas na pivko,“ popisuje Jaroslav, který chce být pro své kolegy jednoznačně přínosem. Proto kromě rozdělování práce, starosti o nářadí,  revize apod. Nemá problém vzít na sebe montérky a vlézt pod zvedák. „Když je to potřeba, rád vyjdu i tímto způsobem kolegům vstříc,“ dodává.  

Co ho baví na jeho práci?

„Pamatuji si tu původní, dobrou starou gardu kolegů, když jsem nastupoval. Lidé se postupně měnili, někteří odešli a jednu dobu to nebylo úplně snadné. Vždy jsem ale říkal, že chci být u změny k lepšímu. Přihlásil jsem se na vyšší pozici, přijal více zodpovědnosti a myslím, že se toho od té doby dost podařilo. Parta, která je tu teď, je fajn,“ popisuje Jaroslav jednu z nelehkých rolí, která asi potkala nejednoho šéfa.

Co Jaroslava baví ještě?

  • Rodina, jedna dcera a druhá (v době psaní tohoto příspěvku) na cestě 😊
  • Spousta práce na rodinném domě
  • Běh, plavání a cyklo, pokud zbývá trochu času


Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.


Volné pracovní pozice