Jiří Dobyšek

S firmou se seznámil již v průběhu praxe na střední škole automobilní. Hned po ukončení studia nastoupil do AGROTECu jako autoelektrikář. Po několika letech práce a získávání zkušeností přijal nabízenou pozici přijímacího technika v tehdy nově otevřeném servisu pro značku KIA. „Na počátku jsem dost vítal odbornou podporu a díky ní jsem měl pocit, že v tom nejsem sám. Prostě supr kolektiv a ten je tu stále,“ uvádí Jirka.

Seznamte se s Jirkou!

„Pozice přijímacího technika je o úvodním kontaktu se zákazníkem a prvotní diagnostice vozidla pro zajištění profesionální opravy. Zásadní je pochopit, co zákazník vlastně potřebuje, což nemusí být vždy v první chvíli jednoznačné,“ popisuje Jirka.

Co Jirku baví na AGROTECu?

„Je to rozmanitost a vlastně tak trochu adrenalin. Nikdy nevíte, co vás čeká. Auta jsou po technické stránce čím dál složitější, a proto si musí člověk udržovat i všeobecný přehled v oboru a právě to mě baví.
Občas také zákazník přijde s problémem, o kterém si myslí, že je neřešitelný. Není nad to, když zákazníka dokážete uklidnit a navíc jeho problém řešit podle jeho představ. Vytváří se tím jakýsi kamarádský vztah."

Co Jirku baví ještě?

• Cestování a ne nutně do zahraničí  
• Cykloturistika

  
Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.

 
Volné pracovní pozice