Jiřina Šťavíková

Do AGROTECu paní Jiřina nastoupila po sedmi letech od založení firmy, tedy téměř v jejích začátcích. U předchozího zaměstnavatele pracovala s pohledávkami, a tak hned od začátku využila svých zkušeností s jejich řešením. Stala se součástí právního úseku firmy, který dnes pracuje v počtu čtyř lidí a řešení pohledávek je jednou z mnoha jeho činností.

Seznamte se s Jiřinou

Paní Jiřina se orientuje na pohledávky s delší dobu po splatnosti. Hledá východiska s lidmi, kteří se ocitli v prodlení, řeší s nimi splátkové kalendáře a podobně. Pamatuje dobu, kdy firma řešila něco málo přes třicet případů, dnes se toto číslo pohybuje v řádu několika stovek.
„Agenda se rozšiřovala postupně s přibýváním středisek a dceřiných společností v AGROTEC Group. Na začátku to bylo něco nového a bylo potřeba si vybudovat důvěru kolegů i vedení. Na právním jsme vsadili na úzký kontakt s ekonomkami středisek, ale i osobní kontakt se zákazníky, kteří se dostali do platebních potíží,“ popisuje Jiřina, které si kolegové váží i za mimopracovní aktivity spočívající v přípravě výjezdů za kulturou a turistikou.

Co Jiřinu baví na své práci?

„Mám radost z toho, že v posledních letech se komunikace s dlužníky dost zlepšila. A je to i díky našemu přístupu. Přece jen, ne všichni se do problémů dostali svojí vinou. Pokud s nimi komunikujete, snažíte se věc vyřešit k oboustranné spokojenosti, je to vždy lepší. A dokonce mnozí z nich zůstávají i nadále našimi zákazníky. Dá se říci, že i toto je forma nadstandardní spolupráce, kdy z naší strany ukazujeme nejen přísnost a důslednost, ale především nabízíme možné řešení. Prostě ctíme naše motto  - SPOLEČNĚ SILNĚJŠÍ“.

Co Jiřinu baví ještě?

  • Kultura, divadlo, četba, turistika, plavání
  • Ráda si zahraje na housle, občas si brnkne na kytaru
  • Poznávací zájezdy v roli účastníka i organizátora
  • 2-letý vnouček  Matyášek
  • Procházky s basetem Brunem

Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.


Volné pracovní pozice