Jitka Zobáčová

Jsem prodejkyně užitkových vozů Fiat Professional na divizi Nákladních automobilů a na svoji pozici jsem se vypracovala přes aktivní vyhledávání a oslovování klientů v call centru AGROTECu, kde jsem přišla do kontaktu se základními poznatky, které jsou mi při nynější pozici velkou výhodou.

Seznamte se s Jitkou!

Aktivně vyhledávám klienty poptávající užitkové vozy, jezdím na schůzky a předkládám nabídky. Běžně se také setkávám s nástavbáři a domlouvám s nimi případné úpravy aut jako jsou chladírenské vestavby, plachtové nástavby, výdřevy apod.. Zajištění přepravy, hlídání termínů, kvalita provedené práce a nakonec i samotné předání vozů je výsledkem sehrané synchronizace, která je mnohdy obtížnou, ale přesto mám svoji práci velmi ráda. 

Co Jitku baví na AGROTECu?

Auta - myslím tím opravdu tento samotný produkt. Na prodej kosmetiky bych asi nebyla vhodný adept. Baví mě  také neustále se zdokonalovat. Učím se od kolegů, sleduji novinky, učím se nové technické údaje a jako třešničku na dortu beru to, že se mohu účastnit předváděcích akcí, kde reprezentuji řadu Fiat Professional. Navíc se v AGROTECu neustále něco děje a pokud o to stojíte, můžete být u toho. Rally v Hustopečích, AGROTEC open pro zaměstnance, Dny otevřených dveří, akce jednotlivých divizí….. dá se říct, že tak širokou škálu akcí jsem zatím jinde nezažila.

Co Jitku baví ještě?

  • Čas strávený s rodinou 
  • Tvorba keramiky
  • Čtení


Bavilo by vás to s námi taky?
Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí


Volné pracovní pozice