Jozef Říha

Jozef nastoupil na pobočku v Břeclavi před více jak dvaceti lety. Tenkrát ještě nesla jméno Motortec. Začínal jako mechanik osobních aut značky Fiat. „Od té doby přišlo pouze pár nových lidí, jádro kolektivu zůstalo stejné. Kolektiv je tu fakt dobrý. Jak k zákazníkům, tak k sobě navzájem přistupujeme přátelsky a s respektem,“ říká Jozef.

Seznamte se s Jozefem!

Jako mechanik opravoval značky Fiat i ŠKODA. Za nějaký čas přešel na emisní revize a k tomu na pozici skladníka. V současné době je vedoucím skladu. „Náplní mé práce je objednávání dílů, jejich příjem a výdej, papírování s tím spojené, ale také řešení reklamací. Člověk na této pozici musí být znalý aut a jednotlivých součástí, předchozí mechaničina pro mě byla jednoznačně plus,“ tvrdí Jozef. 
Spolu s vedoucím pobočky navrhli a zrealizovali kompletní úpravu skladu. Zlepšili tak využití prostor na skladových pozicích a Jozef za to získal cenu generálního ředitele.

Co Jozefa baví na jeho práci?

„AGROTEC je silná společnost a konkrétně tady v Břeclavi je perfektní kolektiv. Auta mě opravdu baví, zajímám se o jejich postupný vývoj. Práce není jednotvárná, člověk u toho musí spoustu věcí znát a hlavně přemýšlet, chtít se učit. Důležitá je zodpovědnost a smysl pro pořádek, což samozřejmě očekáváme i od nových lidí přicházejících do firmy.

Co Jozefa baví ještě?

• Rodina
• Motorka (má silničku Hondu, 750-tku)
• Rodinné výlety

Bavilo by Vás to s námi také?
Podívejte de na seznam volných pozic.

Volné pracovní pozice